anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybrałem zły gabaryt do przesyłki z Allegro. Jak mogę anulować wystawioną etykietę i stworzyć nową?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RRumpel
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@RRumpel napisz do allegro to Ci anulują i wygenerujesz kolejną !

A jak podasz które to zamówienie to może  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Ci anulują 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
RRumpel
#2 Obserwator#

Tylko to nie jest allegro lokalnie, a normalne allegro. Jak mam napisać do tych podanych osób, z tego czatu? Przez znak małpy? Mój nr zamówienia 658500919307120115386124

 

oznacz moderatorów
RRumpel
#2 Obserwator#

@la_nika Wybrałem zły gabaryt do przesyłki z Allegro. Można wyczyścić  obecne powiązanie ze złą etykietą, bo wybrałem gabaryt A zamiast B. Tak, żebym mógł wygenerować nowa etykietę. Mój nr zamówienia to: 658500919307120115386124 

Rrumpel

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Późno już , może się nie udać?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RRumpel na koncie z którego piszesz nie widzę żadnej sprzedaży na Lokalnie, więc podaj proszę jakie konto i jakie zamówienie to anuluję etykietę 🙂 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RRumpel acha, czyli to jest numer przesyłki z InPost i przesyłka została utworzona w narzędziu przewoźnika w takiej sytuacji nie będę mogła usunąć tej etykiety. W tej sytuacji zgłoś anulację przez formularz InPost, następnie wygeneruj ponownie poprawną etykietę, będziesz mógł ubiegać się o zwrot za niewykorzystaną etykietę (również korzystając z formularza).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
RRumpel
#2 Obserwator#

Nr zakończonej aukcji  na allegro to: Numer oferty: 13443565895. Zalogowałem się na in-post i wybrałem Allegro | Import allegro Inpost i wtedy mi pobrało tę aukcję i mogłem doładować kasą konto na inpost, wybrać rodzaj gabarytu przesyłki i wygenerować etykietę. A teraz jak wybieram import allegro inpost, to już nie pobiera tej aukcji z allegro. Jak zrobić, żeby pobierał? Przez ten formularz InPost jak anuluję etykietę, to będę mógł pobrać z allegro przez Import allegro InPost?

RRumpel

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@RRumpel tu już musisz pisać do InPosta, a na przyszłość zwracaj uwagę na odpowiednią kategorię to nie wprowadzi w błąd, bo na lokalnie anulują a na zwykłym nie da się 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
RRumpel
#2 Obserwator#

Dziękuję za pomoc :-). Zaimportowałem jeszcze raz z allegro i jak wybrałem kategorię już wygenerowanych, to pokazał mi tę sama przesyłkę do właściwego odbiorcy i mogłem zmienić gabaryt na B, tylko musiałem jeszcze raz zapłacić 9,99zł. Teraz musze napisać o zwrot kwoty 9,99zł z etykiety nie wykorzystanej. 

Rrumpel

oznacz moderatorów