anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykupywanie moich ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:115624249
#9 Pomysłodawca#

Hej, czy da się wgl. zrobić coś z tym, że jedna osoba wykupuje ciągle moje oferty na allegro lokalnie pozostawiając je nieopłacone i robi tak dosłownie co chwilę, a ja muszę od nowa wystawiać moje przedmioty bo inaczej nikt ich nie zobaczy bo przecież ktoś "kupił" je ode mnie. Jaki ma to sens i dlaczego wgl. oferty znikają z allegro po rozpoczęciu zakupu, a nie po kupieniu dopiero? mam tak cały czas wystawiać i ponosić opłaty bo ktoś z konkurencji będzie je wykupywał, naprawdę?

 

Chamstwo i do tego bardzo dobrze działający sposób na pozbycie się innych ofert z allegro lokalnie jak widać, jest na to jakaś blokada? czy nic nie zrobię i jak wystawię to i tak zaraz ode mnie znowu to wykupi. Dziś już 2 raz to robi, wcześniej było ok

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
dam_ex
#8 Zapaleniec#

Może być tak,że kupujący opłaca tradycyjnie i wtedy wpłata idzie kilka dni roboczych i ogłoszenie znika z aktywnych bo jest jakby dla tego klienta zarezerwowane. Jak masz kontakt to zadzwoń do Niego i zapytaj wprost:)

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115624249 Na ten moment znalazłam dwie (Twój opis wskazuje na więcej takich sytuacji) nieopłacone transakcje od tego samego kupującego. Dotyczy m.in. zakupu UPGRADED TITAN CINEMAMAN - TOILET TOWER DEFENSE. Czy to o niego chodzi? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów