anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata przekazem pocztowym

martyna99989
#7 Wielbiciel#

Cześć! Wystawiłam pierwszy raz rzecz na allegro lokalnie, nie zauważyłam że konto jest na dane mojej mamy. Kobitka kupiła kasa wisi na allegro a ja nie mogę zrobić przelewu bo konto nie jest mojej mamy a ona nie ma konta bankowego. Chciałam wypłacić przekazem pocztowym ale za cholerę nie wiem jak, czy jest ktoś w stanie pomóc z góry dziękuję 🥺

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

komis-bell
#21 Demiurg#

@martyna99989 Jaką kwotę masz do wypłacenia? Jeśli więcej niż 800 zł to mama będzie musiała założyć konto w banku i je zweryfikować na allegro.
Druga sprawa to z końcem listopada możliwości wypłaty przekazem zostanie wyłączona całkowicie.

oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

300zl próbuje znaleźć ustawienia wypłat ale **piiip** nie widzę nic takiego

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Przejdź proszę do zakładki Ustawienia wypłat i zaznacz, że chcesz wypłacać pieniądze przekazem pocztowym. Następnie sprawdź, czy adres do wypłat jest poprawny oraz wybierz, kiedy chcesz dostawać powiadomienia mejlowe. Kliknij "aktywuj wypłaty" i wypełnij formularz. Formularz zostanie zapisany na Twoim komputerze. Na koniec wydrukuj go, podpisz i podeślij skan podpisanego formularza na adres przekazy@payu.pl. Zrób to proszę z maila, który jest przypisany do Twojego konta Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi Czy to oznacza że będzie można tak wypłacać każdą kwotę?

oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

IMG_5390.png

IMG_5391.jpeg

oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

Niestety nic takiego nie widzę, już raz weryfikację mi odrzucili 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Oczywiście że odrzucili bo to nie ty się weryfikujesz lecz mama. Więc nie możesz wykonywać przelewu 1,01zł ze swojego konta, nie możesz sie podpisywać, musisz sie zachowywać  tak jak mama.  Bo to jest konto mamy, nie twoje i pieniądze są nie twoje lecz mamy.

Potem sie podzielicie jak odzyskasz kasę, teraz weryfikujesz mamę nie siebie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@w_kiwi   "Zrób to proszę z maila, który jest przypisany do Twojego konta Allegro. "

@martyna99989  Zrób to z maila który jest przypisany do konta mamy, nie twojego konta bo znów będzie źle.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 czy możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj proszę jeszcze link do tego wątku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

Wczoraj przesłałam maila z potwierdzeniem i linkiem do wątku dzisiaj znowu dostałam odrzucenie

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Weryfikacja jest w toku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czy jakieś wieści odnośnie weryfikacji?  Z góry dzięki 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Muszę Cię prosić o ponowne wysłanie potwierdzenia przelewu. Musi to być  wiadomość z maila, który jest przypisany do konta, z którego tutaj piszesz. W przeciwnym razie nie mogę przekazać sprawy dalej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

Przecież już to zrobiłam zarówno przesyłałam potwierdzenie przelewu jak i wklejałam wątek i wysyłałam z maila [edytowano] gdzie nawet mój nick jest taki sam jak początek maila. Czy jeszcze raz mam robić przelew na 1,01 zł i przesyłać nowe potwierdzenie przelewu? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Nie wykonuj ponownie przelewu, bo to przedłuży proces. Upewnij się proszę, że wysyłasz potwierdzenie na prawidłowy adres - spolecznosc@allegro.pl. Niestety wcześniej go nie otrzymaliśmy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Nie otrzymaliśmy od Ciebie potwierdzenia. Dodam, że niestety tylko do 29.10 można wypłacać środki przekazem pocztowym. Po tej dacie, opcja ta zostanie wycofana. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

martyna99989
#7 Wielbiciel#

Przesłałam ponownie 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Świetnie, dziękuję! Przekazałam je dalej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martyna99989 Przykro mi, ale cały czas jest ten sam błąd. Dane rachunku, z którego wykonano przelew nie zgadzają się z danymi konta, z którego piszesz. Muszą być identyczne zarówno sam numer rachunku, jak i dane właściciela.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów