anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zastraszający użytkownik

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Witam. Od początku wystawienia aukcji ten użytkownik dzień w dzień wypisuje strasząc mnie, obrażając, pisząc o 4 rano. Wiadomości wiele razy były zgłaszane na allegro lokalnie. Czy ktoś z moderacji może z łaski swojej tego delikwenta zablokować?

Screenshot_20240629_113041_Allegro Lokalnie.jpg

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

komis-bell
#21 Demiurg#

@PePeK1988 Czym Cię straszy ten użytkownik?

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Że zablokuje mi konto i aukcje. Poza tym wieczne wyzwiska dzień w dzień. Założę się że dziś specjalnie na koniec wygra aukcję tylko po to żeby za nią nie zapłacić. Proszę o zablokowanie tej osoby na moim profilu i aukcji. Nie mam zamiaru się codziennie denerwować.

Screenshot_20240629_113758_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@PePeK1988   Ładnie sobie dyskutujecie, rozumiem ze ma do ciebie pretensję że nie chcesz mu udostępnić numeru IMEI  sprzedawanego telefonu. W takiej sytuacji  nie dziwię się że ma podejrzenia do twojej oferty sprzedaży.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z tego samego konta?

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Nie do końca rozumiem? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak piszę cały czas z jednego konta to powinien już dawni być zablokowany, oczywiście jak jest tak jak piszesz, bo my obrazków nie widzimy.

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

To ja wrzuciłem screeny z rozmowy, myślałem że to widzicie. Czy jakiś moderator może się tym zająć zanim mi ta osoba rozwali aukcję na koniec? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PePeK1988 zgłosiłeś już mam tę osobę i zostały wobec niej podjęte działania. Gdyby napisał do Ciebie coś jeszcze, daj proszę znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

@la_nika zgłosiłem wielokrotnie. Wiadomości z wczoraj typu "Wszystko w swoim czasie przedszkolaku" lub "Obyś się młody człowieku nie zdziwił" to jeszcze za mało? Dzięki za zajęcie się sprawą.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Obyś się młody człowieku nie zdziwił   a to akurat jest pochlebne, szczególnie to młody.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

dziwne, nie znałem

sprzedawca jest na allegro traktowany jak potencjalny oszust

generalnie

ja tam widzę, że trafił swój na swojego

też obrażasz obrażającego

 

 

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Nie dziw się że po którejś z kolei wiadomości i pełnej ignorancji ze strony allegro skończyła się cierpliwość. Nie znasz całej sytuacji to nie oceniaj... Temat do zamknięcia.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@PePeK1988 Zapytam z ciekawości - w czym jest problem z podaniem numeru IMEI i czemu na zdjęciach w ofercie jest zamazany?

Ja osobiście nigdy w życiu nie kupiłbym telefonu z drugiej ręki nie mając możliwości zweryfikowania numeru IMEI - to jest jedna z podstawowych informacji o telefonie i nie rozumiem czemu ją ukrywasz 🙂

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Jak wystawiasz laptopa to też z kodem do Windowsa? Poczytaj jak to działa w UK.

Temat do zamknięcia... @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ale co ma klucz systemu Windows w do numeru IMEI w telefonie? 
Takie porównanie jest kompletnie pozbawione jakiegokolwiek sensu 🙉

A ok doczytałem na screenie - obawiasz się ,sklonowania’ IMEI? 
No to Ci powiem bo może nie wiesz - IMEI można sobie teraz generować online i klonować w dowolnej ilości, zajmuje to dosłownie kilka kliknięć i jest dostępne od ręki dla każdego.

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Jesteś bohaterem jakiego mam a jakiego nie potrzebowałem. Podziwiam ludzi którzy nie mają co robić o tej porze zwłaszcza w weekendy. Moja aukcja, mój telefon i moje warunki. Kończę dyskusję, zamykam temat, dziękuję, pozdrawiam albo nie. Dobranoc 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@PePeK1988 @Zwyczajnie nie szanujesz osób które licytują w Twojej aukcji 🙃

oznacz moderatorów

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

😴

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@PePeK1988 Jesteś bohaterem jakiego mam a jakiego nie potrzebowałem. Podziwiam ludzi którzy nie mają co robić o tej porze zwłaszcza w weekendy tylko szukać profili firm innych użytkowników forum w google i wystawiać im jednogwiazdkowe opinie. 

„zastraszający użytkownik” to trafny tytuł tego wątku 🙃

IMG_4491.png

oznacz moderatorów