anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zastraszający użytkownik

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Witam. Od początku wystawienia aukcji ten użytkownik dzień w dzień wypisuje strasząc mnie, obrażając, pisząc o 4 rano. Wiadomości wiele razy były zgłaszane na allegro lokalnie. Czy ktoś z moderacji może z łaski swojej tego delikwenta zablokować?

Screenshot_20240629_113041_Allegro Lokalnie.jpg

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

PePeK1988
#7 Wielbiciel#

Zero własnej inicjatywy w poprzednim poście, więc damskie się nie liczą... Nie trzeba było dzwoneczku cię w ogóle szukać. Cieszę się że na początek twojego tygodnia w komisie będziesz miał o czym myśleć... Kolorowych 😉

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Miałem maleńką nadzieję że dostrzeżesz absurdalność tego co zrobiłeś i to szczególnie w świetle tego wątku na forum no ale jednak nic z tego 😐

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@PePeK1988 Dodam jeszcze tylko że na aukcji wprowadzasz kupujących w błąd - Samsung nie oferuje międzynarodowej gwarancji w dosłownym tego słowa znaczeniu. 
Owszem serwis w Polsce może przyjąć do naprawy urządzenie zakupione np. w UK ale na ograniczonych warunkach które są zdecydowanie gorsze od oficjalnej Polskiej gwarancji oraz nawet sam Samsung nie nazywa tego gwarancją. 

Może też odmówić naprawy i wtedy trzeba go na reklamację odesłać do UK. 

Wiem o tym bo sam ostatnio kontaktowałem się z Samsungiem w sprawie naprawy telefonu zakupionego nie u nas w kraju. 

oznacz moderatorów