anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa Smart w aukcjach WOŚP ?

E-Kubi
#7 Wielbiciel#

Siema.

Jak wygląda opcja wysyłki Smart w aukcjach WOŚP ? Chcę wystawić kilkadziesiąt wartościowych przedmiotów od złotówki. Jeden się nie sprzeda, drugi za złotówkę, a trzeci za powiedzmy 400 zł. I co dalej ? Mam opłacony Smart.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

A co ma opłacony Smart do wystawiania ofert?

oznacz moderatorów

E-Kubi
#7 Wielbiciel#

TO JA ZADAŁEM PYTANIE !!!!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak brzmi?

oznacz moderatorów

E-Kubi
#7 Wielbiciel#

Wróć do początku wątku. Słaby jesteś.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@E-Kubi jeżeli wystawiasz aukcje z konta, które ma smarta dla sprzedających to wtedy oferty mają oznaczenie smart i jeżeli sprzedasz coś za 1zl, to kupujący zapłaci za przesyłkę, a jak za 400 to jeśli kupujący ma również smarta, to przesyłka będzie darmowa. Jeżeli sprzedajesz ze zwykłego konta, którego używasz do zakupów to twoje oferty nie będą oznaczone smartem i kupujący będzie musiał zapłacić za przesyłkę.

I nie krzycz na LWA, bo twoje pytanie jest słabo sformułowane i wygląda na to, że sam do końca nie wiesz na czym polega smart. 

oznacz moderatorów

E-Kubi
#7 Wielbiciel#

Nie jestem specjalistą od zadawania pytań, tak jak to było w debacie przed wyborami .... Jestem Smart. Głównie kupuję, a jak jak coś sprzedaję (teoretycznie) to na Allegro Lokalne. Kiedyś aukcje WOŚP były proste. Kupujący płacił za wylicytowany gadżet z tanią przesyłką listem poleconym lub paczką (była tylko Poczta). Kasa za gadżet szła na WOŚP, a za wysyłkę wracała do mnie. Była o złotówkę ub dwa powiększona o koszty papieru, taśmy pakowej itp. Wszystko działało i było OK. Teraz można zwariować. A ja nadal nie wiem, jak to wygląda w praktyce z rozliczeniem kosztów wysyłki przy smart.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jestem specjalistą od zadawania pytań  i to cię usprawiedliw żeby "ubliżać " innym, słabe wiesz, jak masz takie podejście do WOŚP jak do innych to tylko współczuć ...tobie. A czym Ty się przemyjesz z wysłaniem i tak ci zwraca koszt wysłania, Allegro zwraca. Może wytłumaczcie temu komuś! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Smart w aukcjach charytatywnych jest Ci nie potrzebny i można na tym tylko stracić.  Najlepiej ustawić oddzielny cennik tylko do takich aukcji aby każda cena dostawy zawierała koszty pakowania ,wybrać formy dostawy i wystawiać. Ja u siebie na koncie prywatnym dla aukcji WOŚP mam tylko cennik listu poleconego (przy większych przedmiotach można dopisać sobie paczkę ) .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@E-Kubi już wyjaśniam. Aby w Twoich ofertach charytatywnych było oznaczenie Smart! musiałbyś spełnić warunki Smart!, które są opisane w tym artykule. Posiadanie Smart! (jako wykupionej usługi i korzystanie z niego jako kupujący) nie wpływa na posiadanie oznaczenia w ofertach na Allegro.
Tak jak wskazywali inni forumowicze w tym przypadku wygodniej dla Ciebie będzie nie udostępniać tej opcji, a stworzyć cennik, który będzie zawierał poniesione koszty i najwygodniejsze dla Ciebie metody dostawy. 
Przy okazji chciałam zwrócić uwagę na kulturę Twoich wypowiedzi, na tym forum odpowiadają inni Allegrowicze, czasem mogą pojawić się trudności we wzajemnym zrozumieniu, ale nie jest to powód, aby się nawzajem obrażać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

E-Kubi
#7 Wielbiciel#

Monika Moderatorka. Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Na taką liczyłem od samego początku. Ale nie znoszę, jak ktoś mną pomiata i robi z siebie i ze mnie głupca. Po co zadawane były nonsensowne pytania, zamiast odpowiedzi ? I jeszcze raz powtarzam, że nikomu nie ubliżyłem, w przeciwieństwie do osób, które się odezwały poza mwmonety. A nazwanie kogoś słabym, bo nie umie czytać ? To nie ubliżenie, ale stwierdzenie faktu. Jestem już starym dziadkiem, nawet pradziadkiem. Gdy powstawało Allegro byłem tam z nim od samego początku. Było fajnie. Teraz to tylko walka o ogień. Zero wyrozumiałości. Chyba czas umierać.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Przeczytałam i widzę że to Ty szukasz :głupców".  każdy próbuje pomoc ale musisz zadać [pytanie , a ty robisz chaos.

oznacz moderatorów