anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pak94
#7 Wielbiciel#
Dobrý den Paweł,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách

oznacz moderatorów
200 ODPOWIEDZI 200
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:103635276 @oszot @RafliXXX @Client:99980288 

Poczytajcie regulamin promocji https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-early-bird-regulamin-2YngXv9XAiE

Zniżki na prowizję od sprzedaży naliczane są automatycznie dla każdej Transakcji na allegro.cz, aż do osiągnięcia limitu 50 000 KCZ brutto. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
oszot
#7 Wielbiciel#

Ale ja nie zamawiałem nigdy ani nie sprzedawałem niczego na Allegro.cz

oznacz moderatorów
fabula_rasa
#4 Eksplorator#

Sądząc z ilości tematów raportów na forum, mnóstwo ludzi dostało takiego maila. Ja też. I nikt nic jeszcze nie wyjaśnił.

oznacz moderatorów
Mirtastad30mg
#7 Wielbiciel#

Podłączam się do pytania, też dostałam ten mail. Nigdy nie kupowałam ani nie sprzedawałam na Allegro.cz. Coś mi się wydaje, że to jakiś oszust.

oznacz moderatorów
Lester00711
#7 Wielbiciel#

Również otrzymałem takiego maila nie wiem co mam z tym faktem zrobić? Gdzie jest stanowisko allegro w tej sprawie?

 

oznacz moderatorów
senia_c
#7 Wielbiciel#

czyli nie jestem jedyna, co to dostała, a nigdy nie zakładała konta na allegro.cz 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103635276 @senia_c @Lester00711 @Mirtastad30mg @oszot wyjaśniamy to, nie jest to próba wyłudzenia danych, a wiadomość pochodzi od nas. Najprawdopodobniej doszło do pomyłki i możecie zignorować wiadomość. Dam znać w tym wątku gdy sprawa będzie rozwiązana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Brunopolska
#7 Wielbiciel#

Podpinam się tęż otrzymałem dziwną wiadomość po czesku. No i czeski film co z tym zrobić?

Allegro
Dobrý den.........................
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.
Co to pro Vás znamená
Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Brunopolska poczytaj regulamin promocji https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-early-bird-regulamin-2YngXv9XAiE

Zniżki na prowizję od sprzedaży naliczane są automatycznie dla każdej Transakcji na allegro.cz, aż do osiągnięcia limitu 50 000 KCZ brutto. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:111870510
#1 Nowicjusz#
Dobrý den Barbora,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu.

oznacz moderatorów
Client:34712111
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem e-maila o treści:

Dobrý den Michał,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:34712111 to błąd systemu mailingowego allegro. Mówią żeby zignorować.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34712111 Cześć! 🙂 Ta wiadomość została wysłana w wyniku pomyłki, za którą bardzo przepraszamy. Możesz ją zignorować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SzymonKielbasa
#7 Wielbiciel#

Witam, Dnia 16.06.23 o godzinnie 18:56 otrzymałem wiadomość z allegro.cz odnośnie promocji Early Bird. Nigdy nie korzystałem z allegro.cz ani z tej promocji. Bardzo chciałbym to szybko wyjaśnić.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Prosiłbym o szybką odpowiedź. Załączam zdjęcia tego emaila, Niestety nie wiedziałem do jakiego forum trzeba to napisać więc napisałem tutaj.

Allegro.cz mail 2.pngAllegro.cz mail.png 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SzymonKielbasa to pomyłka olej to wszystkim wysłali 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
SzymonKielbasa
#7 Wielbiciel#

to dobrze, Bo już myślałem.

oznacz moderatorów
filenka
#2 Obserwator#

Też dostałam. U mnie w wiadomości było info o rzekomym przekroczeniu limitu rabatu prowizji od sprzedaży. Ale skoro to pomyłka, to mogliby chociaż oficjalnie sprostować.

oznacz moderatorów
JedynakG
#1 Nowicjusz#

Witam otrzymałem dziwny email z Czech o co chodzi??

 
JedynakG_0-1686932327507.gif

 

JedynakG_1-1686932327519.png

 

Dobrý den Grzegorz,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

oznacz moderatorów
maklerkm
#3 Debiutant#

1.jpg2.jpg3.jpg

oznacz moderatorów