anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

1lipca i obowiązek katalogowania

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Według zapowiedzi od 1 lipca czekają nas zmiany a dotyczą wielu z nas którzy dotychczas nie musieli łączyć swoich aukcji z katalogiem i wpisywaniem kodów EAN. Mimo to zauważyłem że nadal mogę wystawiać z zaplanowanym terminem aukcje które będą kończyć się w lipcu bez tych wymogów . Czy takie aukcje skończą się normalnie po 1 lipca czy pierwszego z automatu mogą zostać usunięte a koszty wystawienia czy wyróżnienia przepadną .  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Czego mogę się spodziewać ,bo nie wiem czy dalej planować wystawienie większej ilości ,czekać na zmiany czy może przenieść wszystko gdzie indziej.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Od 1 lipca nowe oferty wystawisz dopiero, gdy połączysz je z Katalogiem produktów Allegro – niezależnie od kategorii. Jednocześnie zaczniemy stopniowo sprawdzać wszystkie oferty w serwisie. Jeśli Twoje oferty nie będą połączone z produktem – będziemy mogli automatycznie je zakończyć.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Czyli rozumiem że do 1 lipca mogę wystawiać bez zagrożenia usunięcia aukcji które nie będą połączone z katalogiem ? Póki co to nie mam z czym łączyć bo to czym handluje w katalogu prawie nie istnieje .

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

@nat_not mam pytanie odnośnie kart Pokemon ( kategoria (Allegro/Kultura i rozrywka/Gry/Karciane/Kolekcjonerskie/Pokemon).
Mam je wystawione na sztuki po rozpakowaniu z blistra. Osobno karty nie mają kodów EAN. Czy te oferty zostaną usunięte? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@musashi2007 Nie zakończymy ofert wystawionych w kategoriach z unikatowym asortymentem – takich jak Kolekcje i sztuka czy Rękodzieło – można z nich utworzyć w nich produkty tymczasowe.

Niestety kategoria, którą wskazujesz, nie jest objęta tym wykluczeniem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Jak napisałam po 1 lipca będziemy stopniowo sprawdzać wszystkie oferty, również te trwające. Jeśli nie będą połączone z katalogiem, możemy je usunąć.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Dzięki za wyjaśnienie ,czyli najlepiej już teraz wszystkie pozycje planowane do wystawienia w kolekcjach czy antykach i kończące się w lipcu najlepiej je zaznaczać jako produkty tymczasowe . Jak to najlepiej zrobić mając do wznowienia kilkaset pozycji które nigdy nie były katalogowane ? Dotychczas wystawiam przeważnie w licytacjach bez automatycznego wznawiania i sam decyduję które pozycje wznowić i kiedy to zrobić. Jest na to jakieś dobre lekarstwo?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Widzę że macie alternatywę dla sprzedających w kolekcjach "wystawianie w pliku" .Chciałbym jeszcze dopytać zanim spróbuję coś wystawić  (wznowić swoje kilkaset aukcji ) czy jest to w tej formie możliwe chcąc wystawić te wszystkie pozycje w różnych godzinach i dniach w licytacji czy też będzie trzeba zmieniać na kup teraz. Proszę o waszą interpelację. @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Nie, w tej opcji nie można zaplanować ofert do wystawienia o różnych godzinach. Najlepiej sprawdź tutaj jak ta opcja dokładnie działa i jakie dane trzeba podać, żeby wystawić oferty z pliku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Dzięki przeglądam to ale gryzie się to z tym jak bym chciał wystawiać. Wystawiając w licytacjach bardzo zależy na tym by oferty były "rozrzucone" i nie kończyły się o jednej porze . Powiedz mi jeszcze (bo jakoś tego nie ogarniam a obecnie wystawiając widzę parametr katalogowania jako opcjonalny) wystawić aukcję w opcji katalogowania tymczasowego przewidzianego dla kategorii kolekcje .

oznacz moderatorów