anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[7.06] Lista pojazdów "pasuje do" przy próbie edycji oferty jest usuwana z aukcji/oferty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mikeza
#20 Guru#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

czyżby kolejne ułatwienia dla sprzedających ? zauważyłem ostatnio, że przy każdorazowej próbie edycji oferty w dziale motoryzacja, może być to cokolwiek, nawet poprawienie zwykłej literki, lista pojazdów "pasuje do" jest czyszczona przez allegro i wyświetla się tylko sugestia do uzupełnienia. To jest nieakceptowalna zmiana, nie wiem o co w tym chodzi i czemu ma to służyć. Uzupełnienie tej listy zajmuje bardzo dużo czasu, i nie chodzi tu tylko o wpisanie modeli aut, ale przede wszystkim często ręcznie dopisków odnośnie lat produkcji danego modelu. To trzeba robić ręcznie. Teraz przy próbie jakiejkolwiek zmiany w treści oferty, ta lista jest usuwana i trzeba wszystko wpisywać od nowa. To jest jakiś dramat. Wcześniej jak edytowało się aukcje lista zostawała nienaruszona.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Proszę Cię o wskazanie numeru oferty, w której wprowadzasz zmiany i przesłanie zrzutów ekranu z widokiem opisanych problemów. Kiedy je otrzymam, przekażę Twoje zgłoszenie do zespołu technicznego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@nat_not moim zdaniem dotyczy to każdej oferty. wczoraj próbowałem na kilkunastu i za każdym razem było tak samo. podsyłam zdjęcia, żeby zobrazować o co mi dokładnie chodzi, akurat wybrałem pierwszą z brzegu ofertę o nr 15724833311,

na pierwszy zrzucie widać rozwiniętą zakładkę pasuje do pojazdów, tak wygląda ta zakładka w trwającej aktualnie ofercie. Nie dość, że są tam wypisane modele do, których pasuje produkt, to ręcznie dopisałem lata produkcji, ponieważ jest to bardzo istotne. podsyłam fotkę

zrzut_1.jpg

 

a teraz drugi zrzut, po wejściu w ofertę i próbie jej edycji, to wystarczy w zasadzie wznowienie, poprawa jednej literki, czy cokolwiek lista pasuje do pojazdów jest usuwana i pojawia się sugestia do jej wypełnienia, ale to nie rozwiązuje problemu, ponieważ w sugestii, nawet jak z niej skorzystamy nie ma kluczowych dopisanych ręcznie parametrów auta, a często nawet podstawowe modele są błędne i wszystko trzeba kolejny raz weryfikować. Wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca, przy edycji oferty, ta lista pozostawała bez zmian.

zrzut_2.jpg

 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Dziękuję za szczegółowe opisanie problemu. Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
karlosastragsi
#8 Zapaleniec#

Witam, kiedy możemy spodziewać się odpowiedzi? Mam ten sam problem i stoję przez to z robotą. Wypełnianie tej listy z reki, to jakieś nieporozumienie.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

ogólnie jest dramat jeśli chodzi o wznawianie i edycję aukcji, do tej pory konta były ze sobą swobodnie połączone i można było edytować ofertę będąc zalogowanym na innym koncie. Teraz za każdym razem wyskakuje info, że nie mam uprawnień do takiego działania. To po co jest abonament i łączenie kont, skoro i tak trzeba się non stop przelogowywać. To co się ostatnio dzieje przy edycji ofert to jest dramat, wszystko trzeba robić ręcznie, powielać dziesiątki razy te same czynności, nie ma żadnych ułatwień, w zasadzie cofamy się w rozwoju. Zamiast automatyzacji czynności, non stop coś trzeba wpisywać ręcznie. Nie wiem gdzie tu logika ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
karlosastragsi
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, to jest chore. Płacimy krocie za to, żeby coraz bardziej się męczyć. Drogi moderatorze, czekamy jak na zbawienie, na Waszą odpowiedź.

oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego w sekcji "pasuje do" znikają wszystkie dopasowania do pojazdów przy próbie edycji istniejących już aukcji poprzez allegro (nie przez API). Sprawdzone na kilku kontach allegro i w różnych kategoriach. Dzieję się od tak od paru dni.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@mdfimage problem zgłoszony już przed weekendem, czekamy również na odpowiedź, bo mamy ten sam problem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Dopiero teraz zauważyłem z ilu aukcji edytowanych zniknęła mi lista dopasowań mimo iż podczas edycji jej nie ruszałem tylko zmieniałem np: cenę :((( tragedia ile czasu zajmie na nowo wklejanie tych list.

Ilość awarii i patologii w tym serwisie aukcyjnym przechodzi ludzkie pojęcie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 27.06.2024 g. 15.05
Poprawka została wdrożona i problem nie powinien już występować. 

@mikeza @mdfimage @karlosastragsi 

Dostałam potwierdzenie, że w zespole technicznym trwają prace nad ustaleniam przyczyny tego problemu.

Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Coś wiadomo? Ręce opadają....

oznacz moderatorów
czesciwieliczka
#9 Pomysłodawca#

u nas to samo od kilku dni .... masakra 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

Czy coś się dzieje z tym tematem, niestety z powodu tego błędu nie jestem w stanie edytować i wystawić nowych ofert. Oczywiście jakbym się uparł to jest to możliwe przy dużym nakładzie pracy i czasu, ale chyba nie o to nam chodzi.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza przykro mi, ale problem nie został jeszcze rozwiązany. 
Gdy tylko otrzymamy informację na ten temat, damy znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
karlosastragsi
#8 Zapaleniec#

Witam,

ile jeszcze mamy czekać na rozwiązanie tej kwestii?

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  dalej  nie działa co dalej z tym problemem z Waszej strony

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Kiedy otrzymam odpowiedz na moje pytanie?

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów