anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Absurdy w Jakość mojej sprzedaży

ted_n
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Jak to jest, że dzisiaj w święto, w atrakcyjności oferty wyświetla się "Późna godzina wysyłki tego samego dnia:12:00" i mamy za to 5 punktów, ale na przykład w soboty i niedziele wyświetla się "Późna godzina wysyłki tego samego dnia:Brak" i mamy 0 punktów??

Skoro w święto możecie doliczać te punkty, to dlaczego nie w weekendy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ted_n czy możesz przesłać mi zdjęcie lub zrzut swojego ekranu z tą informacją? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ted_n
#9 Pomysłodawca#

Proszę bardzo.

Niedziela:

Screenshot 2023-06-04 at 09-02-05 Allegro Jakość mojej sprzedaży.png

I dzisiaj:

Screenshot 2023-06-08 at 10-38-04 Allegro Jakość mojej sprzedaży.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ted_n dziękuję, skonsultuję Twoje pytanie z zespołem, ale z odpowiedzią wrócę do Ciebie najwcześniej jutro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ted_n przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale od zespołu jakości sprzedaży dostałam informacje, że punkty w tej mierze dostajesz na podstawie ustawień z wczoraj, zgodnie z którymi dziś wyświetlalibyśmy informacje o godzinie w Twoich ofertach. Jeśli chodzi o liczenie ich w czasie świąt, masz rację i to celna uwaga, dlatego dzięki bardzo za sugestię. Pracujemy nad zmianami w tej kwestii, ale jeśli chodzi o szczegóły, tych jeszcze podać Wam nie mogę. Niemniej jednak na pewno weźmiemy tę propozycję pod uwagę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ted_n
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli taką samą godzinę wysyłki mamy w dni robocze, czyli kiedy pracujemy, i zawsze zgodnie z tą deklaracją realizujemy zamówienia, to uczciwie by było doliczać te punktu także w weekendy. Niby tylko 5 punktów, ale jednak.

oznacz moderatorów