anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro bez mojej zgody i wiedzy dokonało promocji ofert z mojego asortymentu

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Allegro bez mojej zgody i wiedzy dokonało promocji ofert z mojego asortymentu o -85%. Klienci roszczeniowi z innych krajów poskładali zamówienia gdzie zamiast np 250 zl zapłacili 30 zl. Na ich stronie oferty Allegro wszystko sie zgadza i wygląda jak super tania oferta od super sprzedawcy. W edycji oferty wyswietla mi sie poprawna cena jednak dostaje potwierdzenia zamowien od allegro na takie male kwoty a wciaz allegro chce zaplaty prowizji od duzej kwoty czyli zaplace wiecej prowizji niz pieniedzy wyslal klient a jeszcze mam wyslac towar za darmo. dobrze ze nie trafił się nikt kto zamówił 9000 sztuk. Ponad 12 godzin dobinania się do Allegro o pomoc nic nie dało poza wysłaniem mi ostrzeżenia za używanie slow niecenzuralnych. Zero kontaktu ze strony allegro z kupującymi w celu wyjaśnienia błędu allegro. Po prosilam o usuniecie ocen to konsultanci mówią ze oceny sa wystawione poprawnie i nic nie mozna zrobic. Rozumiem ze Allegro nienawidzi sprzedających ale takie zachowanie przekracza wszelkie granice. Nie pozostaje nic innego jak się sądzić. Ostrzegam wszystkich sprzedawcow

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

drekenzes
#16 Inspirator#

@ZosiaGry7  napisał(a):

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Allegro bez mojej zgody i wiedzy dokonało promocji ofert z mojego asortymentu o -85%. Klienci roszczeniowi z innych krajów poskładali zamówienia gdzie zamiast np 250 zl zapłacili 30 zl. Na ich stronie oferty Allegro wszystko sie zgadza i wygląda jak super tania oferta od super sprzedawcy. W edycji oferty wyswietla mi sie poprawna cena jednak dostaje potwierdzenia zamowien od allegro na takie male kwoty a wciaz allegro chce zaplaty prowizji od duzej kwoty czyli zaplace wiecej prowizji niz pieniedzy wyslal klient a jeszcze mam wyslac towar za darmo. dobrze ze nie trafił się nikt kto zamówił 9000 sztuk. Ponad 12 godzin dobinania się do Allegro o pomoc nic nie dało poza wysłaniem mi ostrzeżenia za używanie slow niecenzuralnych. Zero kontaktu ze strony allegro z kupującymi w celu wyjaśnienia błędu allegro. Po prosilam o usuniecie ocen to konsultanci mówią ze oceny sa wystawione poprawnie i nic nie mozna zrobic. Rozumiem ze Allegro nienawidzi sprzedających ale takie zachowanie przekracza wszelkie granice. Nie pozostaje nic innego jak się sądzić. Ostrzegam wszystkich sprzedawcow


@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Prosimy o kilka słów wyjaśnienia co tu zaszło.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ZosiaGry7 a jakieś promowania były włączone? Bo była tu post z podobnym problemem (klocki lego przecenione o 50%)

oznacz moderatorów

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

Nie bylo ustawionego żadnego promowania. Wszystkie oferty były wystawione ręcznie bez zewnętrznego oprogramowania. Sprawdzajac edycje oferty miedzy takimi zamówieniami wyswietlała się poprawna ustawiona według przelicznika cen - 1301 koron. Klienci w ofercie widzieli w ofercie cene i przecene -85% z 1209 koron na 170 koron

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ZosiaGry7 podaj numery zamówień tych dla moderacji

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ZosiaGry7 tutaj wątek, o którym wspomniałem Zła cena produktu 

oznacz moderatorów

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

Numery zamówień

c50dbc70-2bed-11ef-8f32-2d9bfb0a3a0b

4f5c4b10-2c27-11ef-b0d0-9de2469e4953

to sa dwa ktore znalazlam narazie

Dodam jeszcze jak ktos jest zainteresowany aby uchronić się przed takim prezentem od ukochanego partnera biznesowego Allegro ze wpisaniu recznie większej ceny niz byla i wpisaniu jej osobiscie, nie korzystając z przelicznika walut allegro zakończyło swoją promocje mojego asortymentu i wyświetla się taka cena jaka wpisalam recznie. Wczesniej wyświetlala się 1209 koron a wg przelicznika bylo 1301 - to tez samowolna promocja allegro. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

masakracja słów brak

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZosiaGry7 Nie widzę żadnych wiadomości w tej sprawie wysłanych z Twojego konta przez formularz kontaktowy. Nie ma na nim również ostrzeżenia, o którym piszesz. 

Podaj mi numer korespondecji, w której próbowałaś wyjaśnić tę sytuację.

Proszę Cię również o weryfikację czy nie ustawiłaś własnych reguł cenowych w Przeliczniku cen. Widzę, że w ofertach, które weszły w skład wskazanych zakupów, klienci z Polski kupili produkt drożej niż klienci z Czech. Wygląda to na bład w regułach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@nat_not bo ten temat był wcześniej założony na forum  z innego konta, które prowadzi sprzedaż:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/a/m-p/811709#M166236

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

zosia_gry
#8 Zapaleniec#

@nat_not 

od kiedy jesteśmy na ty? czy dokonanie cyberprzestepstwa na mnie przez pani pracodawce upowaznia pania do zaprzestania stosowania zwrotow grzecznosciowych? Prosze sobie wyslac ostrzezenie allegro za uzywanie slow obrazliwych i zlozyc reklamacje na swoja wypowiedz. Oczekuje przeszkolenia konsultantki. Prosze podac numer reklamacji w odpowiedzi na te wiadomosc. Ten post jest pisany z innego konta, nie życzę sobie takich samych zamówień od osób ktore czytają to forum. Podalam poprawne numery zamówień prosze sobie je sprawdzic. Tak jak wspomniałam nie ma ustawionych żadnych reguł cenowych, a allegro zakonczylo przestepstwo (swoja promocje moich produktów) gdy podnioslam cenę produktów. Nie musialam zmieniać żadnych reguł cenowych.

Numery zgłoszeń:

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "42823477" ref:!00D240aE05.!500Ti0BczSk:ref

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "42823568" ref:!00D240aE05.!500Ti0Bd3ft:ref

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "42823853" ref:!00D240aE05.!500Ti0BdGUn:ref

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "42823903" ref:!00D240aE05.!500Ti0Bd7Y7:ref

42823477

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "42825409" ref:!00D240aE05.!500Ti0BdO0v:ref

 

zrzut ostrzeżenia w załączniku

Screenshot_2024-06-17-14-05-08-602_com.google.android.gm.jpg

 

oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

numer oferty Allegro 11892209564

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

@nat_not @ Serdecznie dziekuje za nie udzielenie pomocy. Świetnie natomiast udało się edytować nazwę mojego wątku ktory brzmiał: ALLEGRO DOKONAŁO NA MNIE CYBERPRZESTEPSTWA. Dlaczego tytuł tematu został zmieniony?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZosiaGry7 Na Gadane wszyscy zwracamy się do siebie na "ty". Tytuł został edytowany, by lepiej oddawał treść zamieszczonego wątku. Rozumiem, że Pani propozycja miała zwrócić uwagę i wzbudzić określone emocje. Jednak ich eskalacja nie służy wyjaśnieniu tej sprawy.

Numery korespondencji wskazane przez Panią to reklamacja dotycząca obsługi Pani zgłoszenia. Wysłała je Pani dzisiaj, a na rozpatrzenie potrzeba czasu. Z treści tych i innych wiadomości wnioskuję, że pisze Pani do nas różnymi kanałami oraz prowadzi rozmowy telefoniczne z konsultantami. Jeśli działania w celu wyjaśnienia problemu zgłoszonego w tym wątku zostały już podjęte, proszę poczekać na kolejne decyzje. Ponawianie zgłoszeń nie doprowadzi do szybszego wyjaśnienia sprawy.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

@nat_not 

pominelam jeden numer zgłoszenia Odpowiedź na zgłoszenie nr "42812648" [ ref:!00D240aE05.!500Ti0Bb9G0:ref 

zgłoszenie zostało zarejestrowane po pierwszym takim oszustwie/przestepstwie ze strony allegro, nie dostalam żadnej pomocy a następnie sytuacja się powtorzyla

prosze mi wskazać gdzie w regulaminie allegro gadane wyrazilam zgodę na takie zwracanie się do mnie na ty. ja do pani w taki sposob się nie zwracalam. prosze mnie nie mierzyć swoimi nędznymi standardami jakości obsługi.

temat wątku: ALLEGRO DOKONALO CYBERPRZESTEPSTWA doskonale opisuje zaistniała sytuacje , jeśli Pani zdaniem pomawiam serwis Allegro lub prowokuje innych uzytkownikow to Zapraszam do sądu gdzie wyjasnimy sprawe, tym bardziej wskazane jest szczere ostrzeganie innych sprzedawców przed nieuczciwym partnerem biznesowym Allegro

oznacz moderatorów

zosia_gry
#8 Zapaleniec#

Bardzo wspolczuje jak to czytam. Ja również padłam ofiarą błędu allegro i zero pomocy. Niestety czytając podobne przypadki na forum i widząc brak odpowiedzi moderatorów obawiam sie ze pozostaje nam sąd. Przesylam wyrazy wspolczucia i powodzenia https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/allegro-bez-mojej-zgody-i-wiedzy-dokona%C5...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zosia_gry napisz co się stało, dokładnie, bo często są to nieporozumienia czy niedopełnienie formalności ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 jest wątek @zosia_gry allegro zdaje się zrobiło jej samo przecenę na Czechy produktów o ok 80%

oznacz moderatorów

zosia_gry
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zosia_gry ale ten temat nie dotyczy wypłaty z Protect po co robisz bałagan, pisz w jednym wątku !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów