anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

,,Allegro ceny ,, problem.......?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  co mam klientce odpowiedzieć ? Cena obiżona przez allegro na drugi dzień po zakupie , oferta 7224311354

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  powiedz prawde. Ja osobiście bym jeszcze skopiował częśc wiadomości od allegro pt: obniżymy Twoją cene .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ Nie chodzi o jakieś udowadnieanie , to stała klientka i zwykle kupuje więcej , dzwoniłem , wyjaśniłem , zrekompensuję bo nie odpuszczę takiej klientki , ale wątek otworzyłem po to ,żeby allegro pochyliło się nad kolejnym tematem , sprawa nie obija się o grosze , klientka dostała w plecy prawie 3 dychy , nie pozotaje mi nic innego jak to wziąć na siebie i dołożyć do transakcji .

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria ehh ale nad czym sie tu pochylać?

Możesz wyłączyc udział w allegro cenach i probem zniknie. Ja tam wole mieć chociaż czesem niższe ceny i niższe opłaty. Taki rynek raz jest taniej innym razem drożej.

Kupujący nie mogą mieć pretensji że w pewnym momencie np obniżono VAT albo że allegro zmienia cene samo z siebie.

Ja osobiście nie spotkałem sie z pretensjami ze strony kupujących Raz tylko jeden z dostawców narzekał że zbyt tanio sprzedaje ale wówczas rzeczywiście miałem obniżke coś około 20%. Skonczyło sie na wyjaśnieniach jak działa i na czym polega program allegro cena i tyle

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ rację masz , ale uważam ,że allegro powinno informować sprzedawcę z kilkudniowym wyprzedzeniem o planowanej obniżce i wówczas mam czas na podjęcie decyzji czy ją akceptuję czy nie , a tak z buta.....Wiesz jaki jest klient , w tym wypadku wystarczył telefon , a mogło się skończyń dużo gorzej .

oznacz moderatorów