anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO KURIER DPD KRAJ X - krew czlowieka zalewa - prosba o pomoc

MAMY ROZWIĄZANIE!
accadia
#12 Orędownik#

Szanowne Allegro - moze w koncu zaczniecie zatrudniac osoby, ktore maja pojecie o tym, co oferujecie?

 

Udostepnilem w swoich cennikach ALLEGRO KURIER DPD STANDARD - WYSYLAM ZA GRANICE.

Klient dokonal zakupu wybierajac opcje ALLEGRO KURIER DPD LITWA.

Zgodnie z Waszymi zapewnieniami, aby oferowac powyzsza usluge, nie trzeba miec zadnej umowy, tylko skorzystac poprzez WYSYLAM Z ALLEGRO.

I tutaj pojawia sie problem.

Po wybraniu opcji AKCJE nie ma wcale opcji PRZESYLKA - a co za tym idzie, nie moge przejsc do WYSYLAM Z ALLEGRO i nadac przesylki DPD.

Postanowilem poruszyc ten problem na czacie - od Pani Klaudii [edycja] dostalem informacje, ze powiniennem miec podpisana umowe z przewoznikiem, aby taka przesylke nadac, co mija sie calkowicie z tym, jak opisujecie swoja nowa usluge. 

Krew czlowieka zalewa, kiedy przez Wasze bledy i niekompetentnych pracownikow musi tracic czas na takie **piiip**oly.

Licze, ze owa przesylka nie bedzie liczona w statystykach, poniewaz juz ma opoznienie.

Numer zamowienia, ktorego dotyczy ten problem to :

fd5f9ec1-c9c3-11eb-ae93-bbc288fd1aec

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mwmonety
#21 Demiurg#

A to nie jest tak że bez umowy tylko osoby prywatne a firmy muszą mieć podpisane umowy .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@accadia jak nie jak możesz nadać 🙂

Wystarczy, że w cenniku dostawy, w sekcji Allegro Standard - wysyłka z Polski za granicę, zaznaczysz nową formę dostawy - Allegro Kurier DPD (do 10 kg). Wówczas wszystkie zagraniczne metody dostawy wyświetlimy automatycznie.

Przesyłkę nadasz wyłącznie przez narzędzie nadawcze Wysyłam z Allegro. Aby korzystać z zagranicznych metod dostawy Allegro Kurier DPD (do 10 kg) nie musisz podpisywać umowy z przewoźnikiem.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/nowa-metoda-dostawy-w-allegro-standard-wysylka-z-polski-za-gran...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
accadia
#12 Orędownik#

@kostas11 - wlasnie nie moge, poniewaz ich system traktuje paczke, jako typowo zagraniczna  (a nie poprzez usluge ALLEGRO KURIER DPD LITWA), w wyniku czego po wybraniu AKCJE nie mam opcji wyboru PRZESYLKA,  za pomoca wylacznie ktorej moge przejsc do WYSYLAM Z ALLEGRO i ja nadac. 

 

Rozmowe na czacie z Pania Klaudia zakonczylem slowami: dziekuje, ale widze, ze jest Pani calkowicie niekompetentna osoba i ta rozmowa nie ma sensu

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma @_HolaOla_ @la_nika sprawdzicie o co z tym chodzi, wprowadzacie w błąd informacją na stronie 😞

@accadia a może złą dostawę udostępniłeś ? i nie możesz nadać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
accadia
#12 Orędownik#

@kostas11  - udostepnilem wlasciwa - przy transaskcji widac ewidentnie, ze klient wybral opcje ALLEGRO KURIER DPD LITWAw cenie 25,99  wiec tutaj z mojej strony nie ma zadnego bledu

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@accadia, w opisanej przez Ciebie sytuacji, umowa z przewoźnikiem nie jest potrzebna. Na czacie otrzymałeś błędną informację - przepraszam w imieniu osoby, która jej udzieliła. Wszyscy jesteśmy ludźmi, każdemu zdarza się pomylić. 🙂 

Obecnie weryfikuję, dlaczego nie możesz przejść do Wysyłam z Allegro, by nadać paczkę. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@accadia, wciąż sprawdzamy, czemu nie ma linkowania do Wysyłam z Allegro bezpośrednio z tego zamówienia, jednak paczkę możesz nadać tutaj. Zamówienie jest gotowe do wysłania.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
accadia
#12 Orędownik#

@mr_oma dziekuje 🙂 - nie wiedzialem nawet, ze w ten sposob tez mozna nadawac 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@accadia, otrzymałam informację, że problem został rozwiązany. Powinieneś teraz móc bez problemu przechodzić przez zakładki Moje Zamówienia ->Akcje -> Wysyłam z Allegro. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów