anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro minikurier Inpost i Paczkomat - koszty przyjazdu kuriera

stgm
#7 Wielbiciel#

Witam

Nie wiem czy to pytanie bardziej do Allegro czy do InPostu - ale chciałbym się zapytać. W Managerze Paczek Inpost mam 7 przesyłek do Paczkomatu i jedną Minikurier Inpost. Jak to ustawić abym nie musiał płacić za to że przyjedzie kurier by odebrać Paczki (powyzej 5 paczek przyjazd kuriera jest bezpłatny). Innymi slowy jak połączyć paczki do paczkomatu i minikuriera w jeden przyjazd kuriera

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

stgm jeśli masz minimum 5 paczek podjazd jest bezpłatny . Nie musisz nic łączyć jeśli masz problem , kurier zabierze wszystko .

oznacz moderatorów

stgm
#7 Wielbiciel#

Byłoby fajnie, ale niestety tak nie jest

 

kurier i paczkom at.jpg

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

stgm jest , zlecenie puszczam zwykle ok 11:00 , do podjazdu kuriera 13:00-14:00 wchodzi jeszcze kilka paczek , zawsze bez najmniejszego problemu zabiera wszystko .

oznacz moderatorów

stgm
#7 Wielbiciel#

Dobrze, cieszę się że to działa, ale jak w takim razie pozaznaczać w Managerze żeby mi nie zjadło tych dodatkowych kliku złotych za przejazd kuriera do jednej paczki MiniKurier i 7 do paczkomatu? Czy to trzeba ustawić po opłaceniu na liście przesyłek czy jakoś jeszcze inaczej, bo przecież Paczkomaty i Minikurier są osobno na liście rozwijanej

lista rozwijana.jpg

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@stgm zaznacz w managerze wszystkie 7 / wystarczy 5 / , na dole kliknij w ,, zamów kuriera ,, i po wszystkim , opłaty nie będzie .Jeśli robisz to pierwszy raz musisz określić swój punkt odbioru i zaczekać na aktywację .

oznacz moderatorów

stgm
#7 Wielbiciel#

Chyba trochę się nie zrozumieliśmy, otóż wiem doskonale jak zrobić aby za przesyłki do paczkomatu nie trzeba płacić za przyjazd kuriera. Nie wiem tylko co zrobić z tą na kuriera. Problem jest z tą co opisałem płatne. Pytanie brzmi  "co zrobić aby przyjazd kuriera po nią był bezpłatny?"

róznice.jpg

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie widać obrazków , moderatorzy muszą zatwierdzić  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ta... teraz widać , przy puszczaniu zlecenia tak na wszelki wypadek pomiń tą kurierkę . U mnie w MP nie ma takich informacji ... dziwne trochę  

oznacz moderatorów

parkowa3sklep
#7 Wielbiciel#

Hje i ktoś rozwikłał tą zagadkę? mam ten sam problem

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Zaznaczasz 5 przesyłek paczkomatowych, robisz zlecenie odbioru, wydajesz kurierowi wszystko co masz 

oznacz moderatorów

parkowa3sklep
#7 Wielbiciel#

ok, dziękuję!

oznacz moderatorów