anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One kurier nie przyjechał po paczki.

AMSO-komputery
#8 Zapaleniec#

Nie przyjechał do nas kurier odebrać paczki, inny odbierający paczki po południu powiedział, że odbiera tylko wt-pt, a w poniedziałki ma inny rejon. Nie ma kontaktu z tym z poniedziałku. Nie da się też połączyć z infolinią Allegro One ani z czatem. Przykładowa paczka A000XI88Y5

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AMSO-komputery nie widzę zamówionego podjazdu dla tej przesyłki, czy możesz podać numer przesyłki do której podjazd został zamówiony?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AMSO-komputery
#8 Zapaleniec#

mamy stały podjazd kuriera, do tej pory nie było problemów

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AMSO-komputery przesyłka, której numer podałeś została już odebrana przez Kuriera, czy wszystko teraz w porządku? Czy był to "poniedziałkowy" kurier?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AMSO-komputery
#8 Zapaleniec#

Tak, wczoraj w końcu kurier podjechał, ale dziś znowu ten sam problem. 
Kurier który mówił, że odbiera wt-pt ma wyłączony telefon. Paczki nieodebrane.
przykładowy nr paczki A000XRJTY0

Wczoraj paczki odebrał ten z wt-pt.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AMSO-komputery czy dzisiaj przy odbiorze tej paczki, Kurier coś wyjaśnił? Jak rozumiem, był to ten sam, który miał odebrać je wczoraj? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika to Wy jako pracodawca nie wiecie i nie możecie sprawdzić kto miał odebrać paczki, czy to był ten sam czy dajecie im losowe rejony ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 osobiście nie jestem pracodawcą tego kuriera, więc nie mam jak tego sprawdzić. Przy zgłoszeniu do zespołu, który ma taką możliwość, chcę podać szczegółowe informacje, aby wiedzieli dokładnie, co się wydarzyło i mogli odpowiednio zareagować. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AMSO-komputery
#8 Zapaleniec#

Problemem okazał się urlop kuriera, który przyjeżdżał do nas wcześniej. Nowy kurier nie ogarnął sobie trasy i przyjeżdżał lub nie. W ostatnich dniach nie było już problemów.

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Włożyłem przesyłkę One Box DPD do automatu wczoraj o 8:36. Kiedy od niego odchodziłem, podjechał do automatu kurier DPD.
Po co?

Trudno powiedzieć, bo paczka do dziś leży w automacie...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fox_paws czy możesz podać numer tej paczki? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To wszystko świetnie pokazuje, że zazdrość jest rzeczą straszną. Wszedł na rynek Inpost ze świetną usługą boxów. Z przesyłkami sądowymi się ośmieszyli, ale usługa paczkomatów była strzałem w 10. I co? Allegro pozazdrościło, spiknęło się z kurierami nieprzygotowanymi do usługi i mamy pasztet. A były super czasy jak mieliśmy samego Inposta na boxach.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Monika__L co Ty piszesz ? pominę zmuszanie i jakość tej usługi chodź ja z Box DPD UPS nie miałem na razie żadnego problemu 🙂

Konkurencja musi być, i już daje efekt kilka tygodni temu miałem telefon od opiekuna InPost z trzema bonusami, jedna z nich dała mi dodatkowy rabat jak nadam więcej paczek niż w poprzednim roku 🙂 więc każda paczka powyżej 20 000 szt w tym roku będzie rabatowana 🙂

Inny przykład jak Mbank odpalił bramkę z prowizją 0,9 % zadzwoniłem do mojego operatora że rezygnuje miałem u nich 1,46 % od razu dostałem 0,9 % jak płaciłem średnio 15 000 zł prowizji rocznie teraz mam w kieszeni 6 000 zł 😄

Dalej uważasz że źle że powstaje konkurencja, tak samo będzie jak powstanie porządny portal allegro zacznie walczyć o sprzedawców 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@kostas11 Powstawanie konkurencji do pewnego stopnia jest dobre. Niedobre jest zmuszanie do korzystania z tej konkurencji. Przedsiębiorca sam powinien decydować, z którym partnerem chce współpracować. Motywatorem u mnie nie zawsze jest cena. Jakość to podstawa. Tymczasem wciska nam się tańszy zamiennik o niskiej jakości i nawet nie możemy z niego zrezygnować. Jest odpowiednie określenie na metody, jakie wobec sprzedawców stosuje allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Puzonix przecież możesz decydować czy pasują Ci warunki na allegro i będziesz tu sprzedawał czy będziesz udostępniał One box czy zostawisz se samego InPost , czy będziesz miał smarta, czy będziesz promował oferty 😄 Jak ktoś z allegro Cię zmusza do sprzedaży na tym portalu daj znać zajmiemy się tą sprawą 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@kostas11 Widzę, że taki "wujek dobra rada" z Ciebie.

Niby w jaki sposób mogę decydować? Ktoś mnie o coś pyta? Zmiany są wprowadzane, oznajmiane i jedyna decyzja jaką mogę podjąć to czy tutaj nadal jestem, czy mnie nie ma.

I dla jasność - nie żyję ze sprzedaży na allegro (na szczęście) jednak ich postępowanie trudno akceptować i nazwać etycznym. Śmiej się dalej tylko nie płacz kiedy Ciebie kolejną zmianą "zdmuchną z planszy" 😉 Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Przysłowie prawdę Tobie powie 🙂

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

konkurencja jest super.

Ale konkurencja nie daje rady. Wzięła na siebie coś czego nie umie. Co  z tego że masz tańsze przesyłki jak cieszymy się jak w ogóle przyjdą....

oznacz moderatorów