anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Paczkomaty Inpost( Inpost) nieobsługiwana forma wysyłki.

motoholicy
#8 Zapaleniec#

Zamówienia od klientów mają domyślnie ustawioną formę dostawy jako Allegro Paczkomaty Inpost( Inpost). Przy próbie zamówienia przesyłki z panelu Zamówienia od kupujących pojawia się kumunikat forma dostawy nie jest obsługiwana. Muszę ręcznie zmienić formę na Allegro Paczkomaty Inpost( Allegro Inpost) i wtedy jest Ok. Czy istnieje opcja skonfigurowania form przesyłek w taki sposób żeby zamówienia od klientów z dostawą przez paczkomat domyślnie miały ustawioną formę wysyłki Allegro Paczkomaty Inpost( Allegro Inpost) tak żeby nie było konieczności ręcznego zmieniania formy wysyłki @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ ?

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@motoholicy poproszę o więcej informacji: jak nadajesz przesyłki, gdzie pojawia się taka informacja, czy masz umowę z przewoźnikiem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

motoholicy
#8 Zapaleniec#

Przesyłki nadaję z panelu" Zamówienia od kupujących" przy pomocy przycisku" Nadaj przesyłkę" i jeśli przy wypełnianiu formularza" Wysyłam z Allegro" nie zmienię formy dostawy to po zatwierdzeniu formularza pojawia się błąd" Przewoźnik wyłączony". Mam zawartą umowę z Inpostem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@motoholicy przepraszam, że czekasz na odpowiedź! Czy mogę poprosić Cię jeszcze o przykładowy numer zamówienia, w którym taki problem wystąpił? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

motoholicy
#8 Zapaleniec#

12167ed2-f8fa-11ed-9389-098f3664e60b

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@motoholicy dziękuję! Sprawdziliśmy to, masz trzy umowy z InPost podpięte tutaj w Wysyłam z Allegro - umowy własne o nazwach:

  • INPOST
  • inpost
  • inpost
jedna z nich musi być niepoprawna, dlatego pojawia się komunikat i musisz się ręcznie przełączać na właściwą. Usuń proszę w ustawieniach tę, która jest już nieaktywna/błędna, bo teraz podpowiadamy "pierwszą z brzegu".
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów