anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro przesyłka polecona - o co chodzi

DORIAN23
#7 Wielbiciel#

Hej,

Dziś do swoich aukcji dodałem pierwszy raz formę dostawy Allegro przesyłka polecona. Przy wypełnianiu formularza nadawczego Allegro "nadaj przesyłkę" i wpisaniu wymiarów paczki 18x8x5 pokazuje się komunikat że minimalny wymiar paczki to 16x10 tylko jak wpiszę taki wymiar to pokazuje się od razu że nie jest to przesyłka polecona tylko kurier 48 który kosztuje nie 6,99 tylko 10,99.

A niby w przesyłce poleconej podane są wymiary najdłuższego boku max 50 cm, najkrótszego max 6 cm i sumy wszystkich boków 70 cm.

To jak wpisać taki wymiar jak się nie da ? O co tu chodzi.

Może ktoś wie.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DORIAN23   Zaznacz na dole w usługach dodatkowych przesyłkę poleconą. Wiem, głupie to jest 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DORIAN23
#7 Wielbiciel#

Dzięki śliczne 🙂, nie zauważyłem że tam jest coś takiego. 

Myślałem że wszystko powinno już być domyślnie. 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DORIAN23 Cześć. Maksymalna waga Allegro Przesyłki poleconej to 1 kilogram. Najdłuższy bok może mieć maksymalnie 50 centymetrów, najkrótszy 6 centymetrów - o Allegro Przesyłce Poleconej pisaliśmy tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/allegro-przesy%C5%82ka-polecona-czym-jest/ba-p/239426 

W nowej wersji Wysyłam z Allegro musisz zaznaczyć taką usługę dodatkową:

 

Zrzut ekranu 2022-02-7 o 18.43.01.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DORIAN23
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację i szybką odpowiedź. Nigdzie w opisie przy wystawianiu nie było takiej informacji. 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów