anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Przesyłka polecona "Błąd przetwarzania Podana szerokość jest za duża"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Look__Book
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Podczas próby wygenerowania etykiety Allegro Przesyłka polecona poprzez "Nadaj przesyłkę" pojawia się poniższy błąd:

"Błąd przetwarzania

Podana szerokość jest za duża"

Jak można rozwiązać ten problem?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

PS. Wpisuję szerokość mniejszą niż wymagane max. 6cm.

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cd-music @caseit-pl otrzymaliśmy informację, że problem został rozwiązany. Dlatego bardzo proszę wyczyście pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli problem będzie dalej się pojawiał to poproszę o podanie numerów zamówień, zgłoszę to do działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Czemu piszecie ciągle to samo. Wczoraj otrzymałem wiadomość na maila że 10 listopada był rozwiązany problem, a dzisiaj twierdzicie, że wczoraj był problem rozwiązany. W moim przypadku od 8 listopada nie mogę nadawać przesyłek poleconych Allegro. Mam już kilka w kolejce mam je wysyłać inną formą ?  Co pisać klientom którzy oczekuję natychmiastowej wysyłki? Mam nadzieję że technicy pracują dzisiaj też, a nie że święto, sobota albo niedziela. 

Co odpisywać klientom i czy w przypadku otrzymania negatywa za te opóźnienia będzie to anulowane?

A może mam nadać przesyłki w inny sposób a serwis pokryje koszty?

Proszę o informacje od wtorku otrzymuję te same informacje, problem dalej jest. Pisałem na czacie, mailowo i tutaj.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
komar202
#8 Zapaleniec#

Wyczyszczenie pamięci nic nie daje, a jedyne  co zostało zmienione od kilku dni to zamienione pola szerokość - wysokość (kiedyś szerokość trzeba było podawać w polu wysokość bo tam nie puszczało powyżej 6cm teraz jest to naprawione) lecz dalej występuję niezależnie od podanych wymiarów.  

Błąd przetwarzania

Podana szerokość jest za duża

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@komar202 @cd-music dziękuję za Wasze zgłoszenia! Dodałam informację, że problem nadal występuje do zadania. Przykro mi, ale nie mogę obiecać, że informacje w tej sprawie pojawią się dziś. Jesli chodzi o różnicę w podaniu daty, to przepraszam to mój błąd, informacje o rozwiązaniu problemu pojawiły się 10 listopada, jednak jak widać wciąż otrzymujemy zgłoszenia w tej sprawie, dlatego muszę poprosić Was jeszcze o cierpliwość, gdy tylko otrzymamy informację w tej sprawie, damy znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

co mam napisać klientowi, który pisze kiedy będzie wysyłka i chce numer nadania? @la_nika

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bestcoins przykro mi, ale nie mogę tutaj jednoznacznie doradzić. Możesz poinformować o problemach technicznych lub nadać przesyłkę poza Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

mi też przykro, a co w przypadku smarta?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bestcoins jeśli będziesz nadwał przesyłkę Smart! poza Wysyłam z Allegro podaj proszę zaszyfrowany e-mail kupującego  Ten adres e-mail przekaż dokładnie w takiej postaci do przewoźnika, który będzie realizował dostawę. Dzięki temu przesyłka będzie rozliczona w ramach Allegro Smart!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Tylko nie mam umowy z Pocztą Polską.Bo tak to normalnie mogę kupić znaczki ale w smarcie nie za bardzo.  Co w takiej sytuacji? Mogę ewentualnie kupić znaczek za gotówkę tylko kto zwróci kwotę? @la_nika 

oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

chyba że są jakieś inne techniki jak można to zrobić

oznacz moderatorów
NataliaGrzybko
#8 Zapaleniec#

Czy komuś udało się rozwiązać problem? lub w inny sposób nadać przesyłkę, tak aby nie ponieść strat. Ja po raz kolejny otrzymałam wiadomość, że problem rozwiązany i proszą aby usunąć pliki cookies, ale niestety nic nie pomaga, na żadnej przeglądarce nie działa w dalszym ciągu.. tak jak ktoś wspomniał nie podświetla się już na czerwono, ale błędy wciąż te same..

oznacz moderatorów
cd-music
#9 Pomysłodawca#

Nie próbowałem ale zaraz to zrobię i nadam przesyłkę za pomocą elektronicznego nadawcy. Może ktoś się wypowie kto nadawał w EN czy jest taka możliwość.

oznacz moderatorów
Shopado24
#8 Zapaleniec#
U mnie to w ogóle nie odpowiadają na maile i wiadomości, a pierwszy raz zgłosiłam problem jeszcze 8.11! Też się chętnie dowiem jak to zrobić, bo klienci jak na złość lawinowo wybierają polecony, którego nie da się nadać. Oczywiście tłumaczenie klientom problemów technicznych spada na sprzedawcę, który sam nie wie ile to będzie trwało...
oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Też zgłaszałem 8.11  i też u mnie jest wysyp osób wybierających Polecony allegro. 

oznacz moderatorów
elemino
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

nadal nie można nadać przesyłki Allegro przesyłka polecona, to już 6 dzień awarii !! kiedy to zostanie w końcu naprawione??

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@elemino Na ten moment nie mam więcej nowych informacji niż zalecenie wyczyszczenia plików cookies. Jeśli to nie pomoże, a dostaliśmy już takie sygnały, nasz zespół techniczny jutro od rana będzie dalej weryfikował tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Wydaje mi się że zespół techniczny powinien być dostępny w weekendy jak i w nocy. Jutro rozpoczną pracę to dalej potrwa nie wiadomo ile. Będą weryfikować..  trzeba to naprawić a nie weryfikować. 

oznacz moderatorów
petset_pl
#9 Pomysłodawca#

Również mam problem z nadaniem Allegro Przesyłek poleconych. Ani poprzez Baselinker ani Wysyłam z Allegro nie przechodzi etykieta. Identyczna sytuacja jak u @bestcoins 

Kiedy zostanie to naprawione?

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
TORPEDO-BIKE
#8 Zapaleniec#
  • Ja od 10 dostaję do pobrania i to z każdego miejsca etykietę cud - ma 20B słownie 20 bajtów - tego rozmiaru już nawet windows w liście plików nie rozpoznaje i podaje rozmiar minimalny - 50x większy 1kB  a co za tym idzie etykiety NI MA a allegro się nie odzywa od czwartku - dziś niedziela wieczór i dalej nie da się, 
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

W tej sytuacji, gdy technicy allegro są bezradni wobec powstałego 4 dni temu problemu, allegro powinno wprowadzić możliwość wysłania poleconych Kurierem Pocztex 48, bez dopłaty do usługi ze strony sprzedającego.

oznacz moderatorów