anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Punkty Kolporter – darmowe przesyłki dla wszystkich do końca roku

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

W poniedziałek, 6 września 2021, uruchomimy promocję na przesyłki metodą Allegro Punkty Kolporter. Kupujący i sprzedający zyskają darmowe dostawy do końca roku.

Jeśli sprzedajesz

Udostępnij Allegro Punkty Kolporter w swoich ofertach, żeby:

  • od 6 września Twoi klienci mieli darmową dostawę do Saloników Kolportera;
  • jesienią tego roku klienci mogli zamówić przesyłki także do Zielonych Automatów Paczkowych
  • uniknąć wszelkich formalności związanych z rozliczeniami – od 6 września nie będziemy pobierać opłat za przesyłki tą metodą dostawy (wyjątek to opłaty za usługi dodatkowe, które nie są objęte promocją).

6 września w Twoich ofertach automatycznie zmienimy cenę dostawy do Saloników Kolporter na 0,00 złotych. W cennikach utworzonych i edytowanych przed 6 września będziesz nadal widzieć ustawioną wcześniej cenę – ale kupujący zobaczą 0,00 zł. Jeśli edytujesz taki cennik, zapiszesz go tylko, gdy ustawisz cenę 0,00 zł.

Jeśli kupujesz

Od 6 września przesyłki metodą Allegro Punkty Kolporter będą dla Ciebie darmowe, nawet jeśli nie masz aktywnej usługi Allegro Smart!

Czas trwania promocji

Z tych atrakcyjnych warunków będziecie mogli korzystać do 31 grudnia 2021 r. Tutaj znajdziecie regulamin.

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59

accadia
#13 Ambasador#

Ciekawe skad takie rozbieznosci w informacjach.
Napisalem dzisiaj na maila dedykowanego to zawarcia umowy z UPSem z pytaniem, czy po podpisaniu umowy na stale zlecenie odbioru przesylek ponosi sie jakies koszty, jesli jest ich mniej niz 4. Odpowiedz: jedyna sankcja to mozliwosci rozwiazania umowy o podjazd. 

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Czy i gdzie jest jakaś mapka, na której można znaleźć punkty, w których mogę nadać paczkę? Strona kolportera wygląda jakby stworzył ją uczeń pierwszej klasy licealnej na zajęciach z informatyki

 

Mapka saloników wydaje się być nieaktualna 😕

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL gdy wybierasz [dostarczę przesyłkę do punktu] powinna pojawić się mapa, na której możesz wybrać punkt nadania. A tutaj znajdziesz listę wszystkich punktów epaka i saloników Kolporter. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Dziękuję, wolałbym jednak poznać możliwe punkty nadania (prawdziwe) zanim jeszcze włączę taką opcję na koncie, a nie dopiero gdy spłyną pierwsze zamówienia z daną formą wysyłki:)

Plik PDF przeglądałem, stąd moje pytanie... gdyż lista wydaje się być nieaktualna.

W moim mieście, Wejherowo, jest co najmniej 1 punkt Epaka, a na liście go nie ma:)

Epaka Pomorska 3A, 84-200 Wejherowo

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL czy nadawałeś przesyłki z punku, o którym napisałeś? Pytam, ponieważ otrzymałam odpowiedź z konsultacji, że obsługujemy tylko i wyłącznie te punkty, które są na liście. Oczywiście będziemy ją stopniowo aktualizować.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

Lista saloników Kolporter  - lista ze strony Allegro

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Zamówią do kolportera a poźniej nadać nie ma gdzie trzeba latać 2 dni a statystyki lecą, tak samo jak do żabki u mnie w okolicy i na orlena. Sąsiadka 30 minut w żabce czekała na odbiór paczki i wzrokiem chcieli zabić. Ja dziękuję, jednak allegro paczkomaty inpost najlepsze.

oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, wczoraj próbowałem nadać pierwszą przesyłkę w tym formacie w wybranym punkcie kolportera - "nie wiem, mnie to nie wchodzi Pan sobie pójdzie na pocztę". Ok może jakaś awaria - dziś już poszedłem z dwiema przesyłkami - ta sama śpiewka - nie wchodzi nie działa. Poszedłem do innego salonu kolportera - sprzedawczyni już przejawiała jakiś oznaki inteligencji i chęci pomocy, ale jej też kod nie wszedł. Już tę wspaniałą usługę usunąłem z cenników dostawy - ale pytanie: co z tymi dwiema przesyłkami?

oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

Idź do punku UPS Access Point jeśli jest w twojej miejscowości jakiś punkt i po porostu nadaj.

 

Lisa znajduję się tu Znajdź punkt UPS Access Point w swoim sąsiedztwie 

oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

No jest, tylko do kolportera mam 2 minuty a do pointu przez pół miasta. Jak coś wyjaśnię to dam znać, może innym też się przyda.

oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

W Access Poincie przyjęli bez problemów - czyli znowu allegro swoje, życie swoje. 

oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

@wierietiew tak jak pisałam, w takim punkcie nikt nie robi problemów i nie ma wymówki że coś nie działa, nie znam się, zarobieni jesteśmy, itd. a najlepiej to myślą idź Pani/Pan stąd 🤣.

@la_nika widać że jednak można nadawać w UPS Access Point.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wierietiew  cieszę się, że udało się nadać przesyłkę!
@anitaw40 przekazałam, że w niektórych punktach UPS można nadawać przesyłki zespołowi, który zajmuje się tym sposobem nadawania paczek. Jednak nie jest to reguła. Oficjalnie przesyłki można nadawać w salonikach Kolportera i punktach Epaka. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Kontaktowałem się bezpośrednio z moim punktem Epaka (nie ma go na Waszej rozpisce). Faktycznie, nie można u nich wysyłać (oficjalnie) paczek Allegro Kolporter Epaka. Z "przyczyn różnych" nie podpisali z Wami (Allegro) umowy na świadczenie tych usług. Zapewne chodzi o $$$ 😉

Pozostaje kwestia nadawania na dziko takich paczek za pomocą UPS, który to już obsługują ale sobie daruję... Trudno.

oznacz moderatorów

_pankowalski_
#7 Wielbiciel#

Czy istnieje możliwość odblokowania przeterminowanej paczki i wygenerowania nowego kodu odbioru (paczka "przeterminowana, ale nadal znajduje się w punkcie)?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_pankowalski_ Skonsultuję tę kwestię i wrócę do CIebie z odpowiedzią, gdy tylko uzyskam  informacje na ten temat. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

Kolejny kwiatek - klient wybrał przesyłkę i podał dane punktu odbioru (zakup już opłacony). Wchodzę w wysyłam z allegro - a tam punktu nie ma, pole na czerwono.

oznacz moderatorów

VintagePearl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

chcę kupić książkę u Sprzedawcy, który przy ofercie na tę konkretną książkę ma opcję Allegro One Punkt, Kolporter i Allegro One Punkt, epaka za 0zł. Natomiast po dodaniu produktu do koszyka i przejściu do wyboru płatności i wysyłki dostępne są wszystkie rodzaje wysyłki poza tymi dwoma. O co chodzi? Numer oferty: 11451151858

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VintagePearl Do jakiej miejscowości chcesz zamówić tę przesyłkę? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

VintagePearl
#8 Zapaleniec#

Do Warszawy

oznacz moderatorów