anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro/trade analitycs czy zostanie przywrócony poprzedni widok?

eenki92
#9 Pomysłodawca#

Kiedy powrót do starego widoku? Obecne narzędzie jest kompletnie niefunkcjonalne, nieintuicyjne,  brzydkie i korzystanie z niego mnie po prostu wk*rwia!

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eenki92 to są zmiany, które wprowadzamy, aby ułatwić korzystanie z tego narzędzia, nie przewidujemy powrotu do starej wersji. Przykro mi, że wygląd nowego narzędzia Ci nie odpowiada. Jeśli masz konkretne uwagi czy sugestie dotyczące tego narzędzia, podziel się nimi proszę, chętnie przekaże je do zespołu, który zajmuje się Allegro Analytics.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

Błędnie mi pokazuje statystyki, a mianowicie przy statystykach z 7 dni błędnie daty są pokazywane na odwrót sprzedaż z  27.02.2022 to tak naprawdę wartość z 6.03.2022 dzieje się to tylko w widoku z ostatnich pełnych 7 dni 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Happy-Colors-pl Żebyśmy mogli zweryfikować tę sytuację, to poproszę Cię o zrzuty ekranu (z widoczną całą stroną przeglądarki) obrazujące problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Happy-Colors-pl
#9 Pomysłodawca#

wysłałem na kontakt allegro screeny i czekam, opisujecie na te wszystkie zmiany "żeby żyło się lepiej, efektywniej pracowało" Szablonów do wysyłam z allegro dalej nie ma a zgłaszałem to na różnych konwersacjach jak i bodajże w quizie na pomysły, przy każdej paczce pobraniowej trzeba wpisywać numer konta bankowego bo nie ma nigdzie opcji aby to pamiętało numer konta. W tradeanalytics nie ma także na bieżąco pokazywanej sprzedaży jest tylko z całego dnia w poprzendim była taka opcja także usuwacie bardzo dużo funkcji. 
Odpowiedź będzie, przekażemy to do odpowiedniego zespołu ale i tak nic w tym temacie nie jest robione i nie potrzebnie sie wysilać na pomysły itp. (Szablony były wałkowane dużo razy a i tak zostało zmienione na nowe wysyłam i dalej ich brak) 

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Nas także irytuję, ale co nam pozostaje - trzeba się przyzwyczaić 🙂

[edytowano]

oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

Dołączam się do tych wniosków, obecna wersja wpisana w interfejs allegro jest mocno nieczytelna. Coś co było wcześniej przyjemną codziennością obecnie szkodzi moim oczom.

Kategorie w menu znikają kiedy się do nich przejdzie.

Nie jestem w stanie obecnie połączyć kont, raz że strona w linku Uprawnienia kont nie działa, mimo tego iż się pojawiła po powiązaniu, to jeszcze informację są sprzeczne.... Najpierw mowa w jednym miejscu że dostanę link aktywacyjny, potem mail w którym nie ma nic do aktywacji a tylko link do ustawień mojego konta... W mailu napisane jak wół "W sekcji "Moje konto" zobaczysz zakładkę "Udostępnione konta" - nie zobaczę bo to "Uprawnienia do kont" które nie działa XD.

Robię to tylko po to bo chcę żeby to działało tak jak poprzednia wersja, aż chciało się z tego skorzystać. To co jest obecnie niby "nową wersją" sprawia że po pół minuty chcę to wyłączyć i o tym zapomnieć. Przy czym chcę zaznaczyć iż potrzebuję tego narzędzia do codziennej pracy.

Screenshot 2022-03-08 at 10-39-06 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

Screenshot 2022-03-08 at 10-35-58 Błąd 404 - Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie hand[...].png

Screenshot 2022-03-08 at 10-43-05 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .pngScreenshot 2022-03-08 at 10-44-15 Twoje konto otrzymało uprawnienia - WP Poczta.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@abazurpl Pracujemy już nad problemem technicznym z zakładką "Uprawnienia do kont". 

Proszę Cię o doprecyzowanie, co masz na myśli pisząc "Kategorie w menu znikają kiedy się do nich przejdzie" - załącz proszę zrzuty ekranu lub filmik obrazujący tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedź masz w pierwszym screenie postu. Trendy w czasie w które wszedłem znikają z paska menu. Prawdopodobnie po kliknieciu zmienia się kolor czcionki na biały.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@abazurpl Dotyczy to tylko tej jednej zakładki z trendami widocznymi na zrzucie, czy również innych? Przekażę to zgłoszenie do działu technicznego, ale potrzebuję więcej szczegółów. Dopiero z kompletem informacji możliwe będzie rozwiązanie tego problemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

To dotyczy wszystkich zakładek/kategorii

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Brakuje mi w porównaniu do starej wersji:

1. Średnia sprzedaż dzienna / za zadany okres

2. Domyślny widok ustawiony na sprzedaż za ostatni tydzień. Żeby sprawdzić jaka była sprzedaż w danym dniu trzeba wykonać kilka kliknięć. 

3. Miałem problemy z wyświetlaniem w smartfonie - nie wyświetlało się poprawnie np. trzeba było skrolować bo statystyki nie mieściły się na ekranie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chmielna12 dziękuję za Twoje sugestie, przekazałam je dalej. Bardzo proszę, abyś podzielił się swoją opinią na temat tego narzędzia wypełniając tą ankietę

@abazurpl przekazałam informację od Ciebie, damy znać, gdy otrzymamy odpowiedź w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@abazurpl czy chodzi o to, że wchodząc w zakładki Allegro Analytics, Trendy w czasie i Sprzedaż według dni, nie widzisz zawartości zakładek? Muszę poprosić Cię o podesłanie zrzutów z wykonywanych czynności krok po kroku. Dział techniczny pomimo Twojego doprecyzowania ma problem z ustaleniem jaki błąd występuje.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hoegert_sklep
#9 Pomysłodawca#

Powiedzcie mi, jak mam uruchomić wygaszone elementy filtrów. Albo jak mam sprawdzić rozwój sprzedaży marki, dla całego Allegro (a nie tylko mojego konta)? Na starym analitics bez problemu byłem w stanie sprawdzić jak kształtuje się sprzedaż top 30 sprzedawców. Obecnie - brak takiej możliwości (nawet jeśli wygaszenie tych pól jest błędem to pewnie dostanę "punktację" zamiast wartości, która nic tak naprawdę mi nie powie). 
2022-03-11 15_44_14-Allegro.pl.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hoegert_sklep Cześć. Kliknij na strzałkę po prawej stronie od zakładki "Porównanie z konkurencją" i wybierz "ranking sprzedających". Możesz wybierać z filtrów, które Cię interesują i kliknąć "wyświetl raport". Jeśli raport się nie wyświetla, to prześlij mi proszę zrzuty ekranu tego, co widzisz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Hoegert_sklep
#9 Pomysłodawca#

Ale właśnie to zrobiłem. I zgodnie ze zrzutem, mam wygaszone dwa kluczowe dla mnie pola: parametr i wartość parametru. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hoegert_sklep Dział techniczny potwierdził, że już pracują nad tym problemem. Dzięki za zgłoszenie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

 Proszę Panią, odpowiedź na Pani pytania jest w pierwszym screenie mojej pierwszej odpowiedzi. Sytuacja dzieje się na przeglądarce firefox

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chmielna12 wracam z informacjami na temat Twoich sugestii. Średnią sprzedaż dzienną sprawdzisz w raporcie sprzedaży wedłyg dni. 
Jeżeli chodzi o domyślny widok to w większości raportów możesz zapisać ulubione filtry i ustawić je jako domyślne. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie wartości filtrów i klikniesz [zapamiętaj ten filtr]. Dzięki temu możesz w szybki sposób przefiltrować raporty według swoich preferencji. Jeśli chcesz zarządzać filtrami, możesz to zrobić w części [ulubione filtry]. Aby wrócić do początkowych ustawień, kliknij[wyczyść filtry].

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów