anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro wyświetla sobie produkty, jak chce...łączy oferty wielowariantowe ze sobą...spadek sprzedaży

promolodz
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

allegro robi sobie z naszymi ofertami co chce...

Jesteśmy producentem odzieży i sprzedajemy na allegro.

Nikt nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego oferty różnych produktów w tej samej kategorii są połączone razem...

Kilka lat te oferty wyświetlane były osobno. Różnią się tym, że jedne krótkie spodenki mają zamki w kieszeniach i są droższe a drugie nie mają zamków i mają niższą cenę.

Dla allegro nie ma problemu aby połączyć to w jedną ofertę... przecież krótkie spodenki to krótkie spodenki.

Co z tego, że jest pełno parametrów produktu do wypełnienia przy wystawianiu. Finalnie i tak krótkie spodenki to krótkie spodenki...

Konsultanci nie pomagają ani pisemnie ani telefonicznie. Zganiają na dział techniczny... bo zmiany.

Ja już chyba nie doczekam tych zmian. Sprzedaż spadła ponad połowę. Wytrzymam może jeszcze miesiąc...

Bałagan w ofertach. Z oferty wielowariantowej np. 5 rozmiarów 4 kolory czyli 20 różnych produktów wyświetla się 17 w jednej ofercie, 2 w drugiej, stworzonej przez allegro ofercie wielowariantowej a 1 produkt zupełnie osobno...

Zachodzę w głowę dlaczego jedne produkty się sprzedają a inne kolory i rozmiary nie... Klient ich nie widzi więc nie kupuje...

Dziś konsultantka powiedziała mi przez telefon, że to dział techniczny jest odpowiedzialny, że to wszystko w kategorii moda nie jest w pełni funkcjonalne, że  ie wiadomo kiedy będzie działało...

Ale opłaty są cały czas podwyższane, mimo, że system nie działa poprawnie...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Client:112604949
#11 Animator#

Brzmi jak każdy poranek z Allegro. 

oznacz moderatorów