anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AlleObniżka 12.03‑26.03.2024 koszty dla sprzedającego

izobud_ol
#9 Pomysłodawca#

Witam , mam pytanie jakie są koszty dla sprzedającego wynikające z promocji AlleObniżka 12.03‑26.03.2024 , czy zostanie naliczona tylko prowizja podstawowa czy może są ukryte jakieś dodatkowe opłat np z tytułu iż allegro doliczy prowizje z racji  oznaczenia towaru jako AlleObniżka @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@izobud_ol Udział w programie AlleObniżka jest całkowicie bezpłatny. Naliczamy jedynie prowizję w przypadku sprzedaży. Podstawą do naliczenia tej opłaty jest Twoja cena promocyjna w momencie zgłoszenia.

To w ofertach zakwalifikowanych do Allegro Days, w których dojdzie do sprzedaży, naliczymy dodatkową prowizję Strefy Okazji. Nie ukrywamy informacji o kosztach. Znajdziesz je w regulaminie akcji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

izobud_ol
#9 Pomysłodawca#

Niestety w regulaminie nie mogę się doszukać jaka to będzie dodatkowa prowizja prowizja % - czy mogę uzyskać taka informację od Pani

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@izobud_ol Zgodnie z informacją zawartą w regulaminie dla wszystkich ofert zakwalifikowanych do Allegro Days pobierana jest dodatkowa prowizja od sprzedaży na zasadach wskazanych w załączniku nr 1 pkt.1 regulaminu Strefy Okazji. Regulamin Strefy Okazji znajdzie Pan tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@nat_not Chyba ktoś tu nie wypił rano kawy 😉

Pytanie dotyczyło programu AlleObniżka a nie Allegro Days do którego wrzuciłaś link. 

@izobud_ol 

W regulaminie AlleObniżka nie ma nic o dodatkowych opłatach. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Faktycznie, pomyliłam się @ares_ dziękuję za sprostowanie.

@izobud_ol Edytowałam swoją wcześniejszą wypowiedź. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

izobud_ol
#9 Pomysłodawca#

To znaczy że jeżeli skorzystam  promocji AlleObniżka  to zostanie naliczona tylko prowizja podstawowa - bez naliczania dodatkach opłat/ prowizji

oznacz moderatorów