anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie przesyłki allegro international automaty paczkowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdfimage
#10 Popularyzator#

Ktoś wie jak anulować przesyłkę allegro international ? Przez przypadek wystawiliśmy dwa listwy przewozowe dla tej samej wysyłki, nie możemy jednej anulować (napis świeci się na szaro)...

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

1.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage W takim wypadku nie będzie możliwości anulowania tej etykiety, ale nie musisz się martwić. Opłata za nią nie będzie doliczona, a do jakości sprzedaży będzie brana pod uwagę tylko pierwsza nadana przesyłka. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Dziękuję za odpowiedź, mam 3 pytania:

1. Dlaczego w tym przypadku nie ma możliwości anulacji?

2. Czy w przypadku generowania przesyłki za pomocą "wysyłam z allegro" w przypadku innych przewoźników (np DPD), jeśli nie usunę wysyłki i jej nie wyśle to też nie zostanie naliczona dopłata?

3. Czy w przypadku innych przewoźników (przy użycia narzędzia "wysyłam z allegro") jest możliwość anulacji przesyłki?

Dziękuję. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage 
1. Z tego co widzę, to udało się anulować etykietę, a w zamówieniu obecnie jest widoczna tylko etykieta o numerze A000DQ9ZD4. 

2. Za przesyłki rozliczane metodą standard, opłaty są naliczane dopiero po nadaniu. 

3. Jeśli nie został zamówiony podjazd, to powinna działać możliwość anulowania przesyłki. Zawsze warto sprawdzić, czy jest to możliwe z poziomu zakładki "zamówione przesyłki". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

1. Usunąłem tylko numer przesyłki przy zamówieniu, jak wejdę w "szczegóły" to nadal wyświetla się cała dodatkowe przesyłka. Ponawiam więc pytanie z punktu 1.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage W takim razie, spójrz proszę na moją odpowiedź nr 3 - sprawdź czy masz możliwość anulowania tej etykiety w zakładce "zamówione przesyłki". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Nie ma takiej możliwośći. 

1.png

oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

To jest screen z zakładki "zamówione przesyłki"

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage przesyłek nadanych metodami Allegro One oraz Allegro International nie można anulować, natomiast tak jak pisała Wiktoria, opłaty są naliczane dopiero po nadaniu, więc opłata za tę przesyłkę nie zostanie dodana do rozliczeń. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdfimage
#10 Popularyzator#

Dziękuje za rozjaśnienie.

oznacz moderatorów