anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Mam pytanie jak mam zwrócić pieniądze kupującemu, skoro nie można wypłacić pieniędzy po części z Allegro. Pieniądze są wypłacone a otrzymałem anulację, czy jest chociaż możliwość doładowania sobie konta na Allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Nie można doładować konta Allegro, ale może zwrócić bezpośrednio na konto kupującego z własnego konta bankowego.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@huzarbiz 
Nie ma możliwości "doładowania" konta.
Zwróć przelewem tradycyjnym na numer konta podany Ci przez Kupującego w oświadczeniu o odstąpieniu od Umowy.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@huzarbiz nie , nie ma możliwości doładowania . Jeśli w rozsądnym czasie nie spodziewasz się wplywu środków ze sprzedaży pozostaje Ci poprosić klienta o dane do przelewu .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@huzarbiz Nie doładujesz konta Allegro. Oddaj zwykłym przelewem, poza Allegro, bezpośrednio na rachunek bankowy kupującego. Jeśli Allegro będzie Ci utrudniać zwrot prowizji, złóż odwołanie tu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym i dołącz potwierdzenie przelewu. 

oznacz moderatorów