anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

atak hakerski allegro smart

DziubulSoN
#7 Wielbiciel#

przed godzinia ktos uruchomił z mojego konta opcje smart za którą została pobrana opłata i zaczał robi zakupy. straciłem niecałe 100 zł bo w pore zablokowałem karte, wylogowałem wszystkie urządzenia i zmieniłem hasła. były jeszcze dwie próby zakupów ktore mogłem anulowac (przez wczesniej zablokowaną karte). zakupy ustały. A w dodatku zostały usunięte z listy zakupów dwa dokonane przez kogos zakupy, inf o ich istnieniu i kwotach mam na mailu. Z kim moge sie kontaktowac w tej sprawie? prosze o pilną pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

I dobrze zrobiłeś jak uznałeś że ktoś się włamał, możesz to zgłosić do Allegro sprawdzą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ad72cbbb-fdaf-464c-8e73-b594ab339c50

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@DziubulSoN skierowałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

DziubulSoN
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za szybka odpowiedz i potwierdzenie przez państwa informacji ze było to włamanie. Czekam zatem na zwrot od sprzedającego. A co z wykupionym przez „włamywacza” pakietem Allegro smart z moich środków ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak ci nie anulują to Smarta możesz w każdej chwili wypowiedzieć.

oznacz moderatorów

DziubulSoN
#7 Wielbiciel#

Wiem, uczyniłem to od razu. Na razie żadna kwota ani informacja o takim zwrocie nie dotarła.

Mam tylko nadzieje że Allegro ma na uwadze że w tym wypadku to nie jest mój zakup pakietu i moje anulowanie go bo się rozmyśliłem i i zwrot nie będzie pomniejszone o jakąś kwotę za czas w którym z niego korzystałem. To w całości sprawka obcego człowieka który posłużył się moimi środkami na (jak do wczoraj sądziłem bezpiecznej) platformie allegro. Dlatego oczywistym jest dla mnie zwrot całkowitej kwoty.

oznacz moderatorów