anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AWARIA rangi i moje podsumowanie Forum

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Nie znalazłem odpowiedniego miejsca na zgłaszanie awarii więc piszę tutaj. 

 

Tytułem wstępu: Siedzę miesiąc i 3 dni na tym Forum.

 

Zauważyłem że coś rangami jest nie tak. Na początku jakoś działały, choć i tak nie wiadomo nam użytkownikom jak działają. Teraz nowy użytkownik po 1 dniu od rejestracji dostaje #7 rangę a inny po tygodniu z postami policzyć na palcach jednej ręki ma rangę #8. Coś chyba nie tak? @msniezek 

 

Wyczytałem że przy randze #21 ma być dostępne własne zdjęcie. To jest ranga, kogo? Zapewnie moderatora 😉 

Trochę jednak jest za mało randomowych obrazków. Nie ułatwia to czytania. Róbcie coś z tym bo rozwoju softu Forum brak a awarii przybywa. Popsuł się dzwoneczek a teraz chyba rangi.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, nawet nie znam takiej funkcji "społeczny moderator", choć znam prywatnie osobę ze starego Cafe, która była powszechnie o to podejrzewana.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

znasz Britney Spears? 😮 no nie gadaj 😄
a tak serią, to skąd te koszyki, prezenty i wogóle? Poznaniacy tak dostają? 😮

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ona jest ładniejsza od Britney 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

pffff! chyba ty! Britney w latach 00s 😍 😍
nie bonć taki, pokasz, bo nie uwieżem 😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

To porównanie do Britney jest całkiem udane. Obie Panie miały podobny gust, np. w kwestii butów:

41316515575_a27afe9f1e_c

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Clooneeeey! Brzydaaal 😮

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Widzisz w tym coś złego, czy tylko chcesz dać do zrozumienia, że domyślasz się, o kogo może chodzić?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

mnie np takie buty nie kręcą 😮 blee 😮 pewnie @Client:79179573 ją znał też 😛

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@__RPM_ a co Ty tu walczysz o rangi czy pomagasz innym 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a ty wujek, o co walczysz? poza zapasem tojlet pejpra? 😮

ja nakręcam ludzi w Lidulu by walczyli o karpie 😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@kostas11 "__RPM_ a co Ty tu walczysz o rangi czy pomagasz innym"

Nie widzę znaku zapytania ale Ci odpowiem. Nie zamierzam mieć wyższej rangi niż Ty w najbliższym czasie. 

Zauważyłem że początkowe rangi dziwnie szybko wpadają ale może to nie błąd a moje subiektywne odczucie.

Teraz obiecane tytułowe podsumowanie:

Wszedłem na to Forum aby się dowiedzieć o problemach innych użytkowników allegro. O kilku się dowiedziałem, nieco pomarudziłem.  Przy okazji pomogłem paru osobom. Społecznicy tak już mają.

 

Trochę mi tu brakuje kilku opcji: drzewa w wątku, stopki pod postami w innym kolorze.  Co się tak uparliście na białe tło? Dość trudno czytać tu rozbudowane wątki.  Może coś wywalczymy ku poprawie z czasem...

 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Trochę mi tu brakuje kilku opcji: drzewa w wątku, stopki pod postami w innym kolorze.  Co się tak uparliście na białe tło? Dość trudno czytać tu rozbudowane wątki.  Może coś wywalczymy ku poprawie z czasem...

prawda to, a można było to inaczej rozwiązać napewno, mr @msniezek 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@__RPM_ rangi są za czas rejestracji na forum, nie mają nic wspólnego z aktywnością, łapkami czy rozwiązaniami, bo w takim przypadku @xyz96 był by już wyżej od moderatora 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, ale niee, bo są ludzie z rank 7
a konto założone w marcu, a są rank 8 z kontem od maja 😮

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  dokładnie, też to zauważyłem. Zapewne samo allegro nie wie jak to działa, jak wiele rzeczy w tym serwisie 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mikeza, bo na allegro pracują prawnicy, którzy skończyli filozofię, dlatego tak filozofują 😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@kostas11 : rangi są za czas rejestracji na forum, nie mają nic wspólnego z aktywnością, łapkami czy rozwiązaniami,

 

Skąd takie twierdzenie? Tak jak napisałem wcześniej, zauważyłem że użytkownicy po dobie od aktywacji dostają rangę #7. Muszą mieć jakąś aktywność poza czytaniem w takim razie.

Mój wniosek że pierwsze rangi wpadają bardzo łatwo, później długo, długo zanim są kolejne. Być może pamiętacie pierwsze gwiazdki z allegro.

1 komentarz 1 gwiazdka

2 kom. = 2 gwiazdy

3 kom. =3 gwiazdy

Potem była gwiazda dopiero za 10 komentarzy czy jakoś tak.

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@__RPM_ słusznie zauważyłeś 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów