anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

  1. Cały czas wymagana jest akceptacja zdjęć przez adminów. nawet dla userów z okresu testowego forum
  2. Po wejściu w dany wątek za wąska sekcja samego wątku. Wystarczy przenieść przycisk "Rozpocznij temat" w inne miejsce i będzie OK
  3. Jak ktoś przyzna "W Punkt" lub odpowie na post to komunikat w dolnym roku pojawia się kilka razy. Zazwyczaj 3x
  4. brak funkcji odpowiedz na blogu
  5. brak drzewa w Blogu

Coś pominąłem? 🤔

 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pogotowie-it dzięki! 1, 4 i 5 to nie błędy. Konieczność akceptacji zdjęć zniknie w momencie osiągnięcia określonej rangi. Jeżeli chodzi o blog, tak to po prostu tam działa (tym się różni blog od forum) - m.in. z tego powodu wyłączyliśmy komentowanie na blogu.

2 - będziemy to poprawiać, z tym że zmiany wyglądu strony zajmą nam więcej czasu.

3 - ten błąd już zgłoszony, czekamy na jego usunięcie. Utrudnia sprawę fakt, że nie zawsze on występuje, ale również to zauważyłem.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@msniezek 

A możesz zdradzić jaką to rangę trzeba uzyskać, żeby konieczność akceptacji zdjęć zniknęła? Nazwa, ilość komentarzy etc?

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Nie 🙂

Jeszcze @Vryko a propos rozbieżności w liczbie otrzymanych W punkt! - na swoim profilu masz wszystkie uzyskane W punkt!, natomiast w rankingu masz tylko te otrzymane od innych użytkowników. Wykluczone są te otrzymane ode mnie i od moderatorów 🙂 W sumie logiczne.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek W sumie logiczne, ale teraz znam powód 🙂 Dzięki. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@msniezek Mam wątpliwości, czy działa "zgłoś nieodpowiednią zawartość". Po zgłoszeniu post z danymi osobowymi był widoczny jeszcze przez niemal dobę i trzeba było interweniować innymi kanałami. 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

...ewentualnie na początku uznano, że nieodpowiednia zawartość nie występuje.. 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@xyz96 działa, jak mówiłem - my też się uczymy 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@msniezekOd kilku dni nie mogę pisać z telefonu, brakuje przycisku "odpowiedz" i nie widać już udzielonych odpowiedzi.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Rozpocząłem nowy temat napisałem posta wybrałem opublikuj i post się nie pojawił

a mój licznik postów zwiększył się o jeden

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Czy to był post z obrazem? 🙂 Wydaje mi się, że tak. Do pewnej rangi to moderatorzy akceptują posty ze zdjęciami (dlatego mogą pojawiać się później) - reszta dodaje się automatycznie. Daj mi znać. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Temat (jeden z trzech o tej samej treści, jakie założyłeś) już się pojawił.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

To raczej nie bład - pojawiło się przy próbie odpisania w skasowanym wątku. Ale wrzucam, dla potomności: Bez_tytułu_1.jpg

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

No dobra. Wczoraj pojawił się wątek Rosjanina, który pytał o szczegóły transakcji, w tym sposób zapłaty, etc. Grzecznie odpowiedziałem, jako że trochę radzę sobie z językiem. Dziś chciałem go odnaleźć. Ale wątek wcięło. I teraz nie wiem, czy to błąd (może skrypt forum wywalił go do spamu..?), czy zadziałała niewidzialna ręka administracji, czy może oślepłem...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko sprawdź tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B...

 

Ten wątek rzeczywiście nie był dostępny przez jakiś czas, więc problemów ze wzrokiem nie potwierdzam 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek @cloudcloud @_HolaOla_ właśnie ZMNIEJSZYŁA mi się liczba "wpunktów" na głównej 🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pinsplash jeżeli zmniejszyła się o jeden to W punkty! można zabierać, klikając je drugi raz. Niektórzy robią to nieświadomie, na razie nie mamy oznaczenia, czy W punkt! został już za dany post przyznany - ale pracujemy, żeby było to widoczne.

Natomiast już wkrótce zaczniecie tracić W punkty! w rankingu, bo liczymy je z ostatnich 30 dni 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezekrzeczywiście przydałby się komunikat - "dodano Wpunkt" "odjęto Wpunkt"

Aha - good to know - czy to oznacza również zmiany rang? Np wyjeżdżam na miesiąc wracam i znowu jestem nowicjuszem?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Nie, do rang liczą się pełne statystyki, od początku istnienia konta.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów