anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#16 Inspirator#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

Dzisiaj też nie dzwoni dzwoneczek ani na maila nie przychodzą powiadomienia o aktywności w obserwowanych wątkach .

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@pinsplash Zdajemy sobie sprawę i nie jest to komfortowe również dla nas, ale prace nad naprawą tego problemu już trwają. Przepraszamy i prosimy jeszcze o cierpliwość. A ze swojej strony wierzę w Ciebie i jestem pewna, że dasz radę jeszcze trochę poczekać 😉 

@Kaliope_Brzeg Takich problemów dzisiaj nie odnotowaliśmy, więc zaobserwuj proszę czy kwestia braku powiadomień będzie u Ciebie nadal aktualna w kolejnych dniach. Jeśli tak, będę wdzięczna za info, będziemy to sprawdzać. 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ przyuważyłem, że jedynie wspomnienie kogoś wywoła dzwoneczek, sama odpowiedź już nie. Zauważyłem również, że odpowiedzi moderatorów zawsze wysyłają powiadomienie (przynajmniej u mnie).

Jeżeli chodzi o @wspominanie kogoś, to nie działa jeżeli od razu wpisze się @ wraz z nickiem. Działa jedynie kiedy odczeka się momencik i dopiero zacznie pisać nick. Czasami też te okienko nie chce zniknąć 😞

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@DarkStoorM Super, bardzo Ci dziękuję za te informacje. Przekazałam Twoje obserwacje dalej i mam nadzieję, że to może w przyspieszeniu rozwiązania tego problemu. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

Od wielu dni Gadane jest zepsute, działa znacznie gorzej niż dawniej. Zgłoszenia nie przynoszą skutku, a samo się raczej nie popsuło. Nikt nad tym nie panuje, nikt nie udziela konkretnych odpowiedzi, nie ma podanych terminów przywrócenia sprawności - amatorszczyzna. Nie działa dzwonek, brak powiadomień, problemy z adresowaniem postów, problemy z zamieszczaniem postów, brak kursora, wstawienie spacji pomiędzy login adresata a treść odpowiedzi skutkuje pojawieniem się okna z nazwami uczestników dyskusji, które zasłania treść pisanego posta i którego nie da się usunąć. Tragedia. Nie dziwię się sprzedawcom, którzy ciągle zgłaszają tu inne błędy systemu, poza Gadane. Obsługa techniczna działa wyjątkowo nieprofesjonalnie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

@xyz96 I jeszcze taki drobiazg , emotikonek zostało pięć na krzyż 🙂

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

@Knowhere O masz ci los ! Zabrali 😞

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No tak, to może być problem dla wrażliwych kobiet 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@xyz96 Działanie dzwonka jest związane z oznaczaniem poszczególnych użytkowników i powiadomieniami o tym fakcie, więc tak jak już pisałam, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Poproszę Cię o więcej szczegółów dot. problemów z zamieszczaniem postów oraz brakiem kursora. Okno, które pojawia się podczas oznaczania to podpowiedzi i ono działa poprawnie. Jeśli chcesz je skasować, wystarczy usunąć @ i wówczas ono znika. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ No nie, nie wystarczy, bo rzeczone okno robi tak:

okno.png

A czasem nagle potrafi się uaktywnić podczas pisania drugiej czy trzeciej linii posta i zasłaniać wpisywany tekst.

Po co pracować nad rozwiązaniem problemu? Wystarczyło go nie tworzyć (protip: wyłączyć w configu forum opcje, które spowodowały ten - za przeproszeniem - burdel).

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere Śliczne dzięki, przekazałam to do poprawienia. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Klikam „odpowiedz” i nie mogę pisać. Muszę najechać na pole przeznaczone do odpowiedzi i tam postawić kursor lewym klawiszem myszy – wcześniej nie było takiej potrzeby, można było pisać bezpośrednio po kliknięciu „odpowiedz”.

Jeśli już uda mi się zacząć odpisywać i wcisnę @ a potem zaznaczę z okna login i zaczynam wpisywać treść, ale zapomnę zrobić odstęp pomiędzy loginem a pierwszą literą wpisywanej treści i chcę w związku z tym zrobić ten odstęp później, czyli dodać spację po loginie, znowu pojawia się okno z nazwami uczestników dyskusji lub z informacją "brak dopasowań", które przysłania pole odpowiedzi i nie da się tego okna usunąć. Wcześniej nie było tego utrudnienia.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

Bardzo dziękuję @xyz96 za dokładny opis. Konieczność dodatkowego kliknięcia kursorem w edytor tekstu to nie jest błąd, a jedynie zmiana zasady funkcjonowania tej opcji i tak ona teraz działa. Natomiast problem z oznaczeniami i brak możliwości skasowania okna odpowiedzi to ta sama uwaga, którą wcześniej zgłosił już @Knowhere, więc ten błąd przekazałam już do naprawy. Nie mniej jednak dziękuję za oba te zgłoszenia. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Potwierdzam to, co napisała @Kaliope_Brzeg - nie pokazują się powiadomienia, gdy ktoś napisze posta w temacie, w którym już się pisało. No, chyba że zawoła z nicka.

Potwierdzam również to, co napisał @DarkStoorM - okienko z listą nicków nie chce znikać, prawie za każdym razem (a gdy już to robi, to dopiero po napisaniu kilku słów po wywoływanym nicku). Zresztą, pisałem o tym już tydzień temu.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

Może to raczej nie błąd, ale orientuje się ktoś w oprogramowaniu, z którego korzysta Gadane? 

Dla mnie to trochę dziwne, że "teoretycznie" można wywołać surowe zapytania SQL.

Zwykłe selecty działają, wszystkie info można wyciągnąć. Nie wiem czy to ważne, może ktoś wie więcej na ten temat, ale raczej nikt stażystów w tych czasach nie zatrudnia do tworzenia forum dyskusyjnego, żeby wprowadzać dziury do produkcji 😄

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

od selecta do _gid'a niedaleka droga 😄

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@DarkStoorM Myślisz że dlaczego coraz w nocy pojawiają się tu posty zawierające "opowieści dziwnej treści" z jakimiś urywkami skryptów (zapewne próbującymi spowodować SQLi czy tam inny XSS)?😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

@Knowhere No właśnie tak teraz skojarzyłem 😄

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@DarkStoorM Stażyści są u nas bardzo mile widziani.  Na dowód tego mogę zdradzić, że w tym roku, w letnim programie stażowym, bierze udział aż 53 uczestników. Jednak to zadanie wykonali specjaliści i zapewniam, że w ten sposób użytkownik nie pozyskuje żadnych, tajnych danych na temat innych użytkowników AG. Sam software był dokładnie zbadany przez nasz zespół techniczny, wykonano wiele testów penetracyjnych i dane, które wskazałeś nie stanowią zagrożenia. Sam ID konta oraz login i tak są widoczne dla innych odwiedzających Allegro Gadane. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...