anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@_HolaOla_, jak pisał @Knowhere "

. Przed chwilą miałem kombo - najpierw post nie wskoczył do wątku, więc musiałem pisać go drugi raz, a chwilę później edycja, bo nick się nie podświetlił. Zamiast poświęcić 15-20 sekund na wrzucenie posta, zmarnowałem dobrą minutę (bo teraz jeszcze dochodzi obowiązkowe Ctrl+A/Ctrl+C przed kliknięciem w "publikuj")."

Potwierdzam. Wpisany w okienko tekst po kliknięciu "publikuj" częściej znika w niebycie niż się dodaje do wątku.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere @glenmoranghie Tak, też zaobserwowaliśmy problem ze znikającym i nieopublikowanymi wypowiedzami. Wszystkie obserwacje od Was dotyczące błędów przekazałyśmy do właściwych osób, ale niestety prace techniczne wciąż trwają. Najmocniej przepraszam Was za te utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale ponad 2 tygodnie, Ola? Serio? Skoro "właściwe osoby" nie ogarniają konfiguracji Khorosa, to niech po prostu odptaszkują opcje, które narobiły tego bajzlu i szukają właściwej konfiguracji (nie powodującej ww. problemów) na serwerze testowym, a gdy już ją znajdą, to niech dopiero wtedy wrzucają ją na tzw. produkcję - problem solved.

PS Pytanie poza konkursem: dlaczego od tych rzeczonych dwóch tygodni forum między godz. 0:00 a 2:00 jest niedostępne (nie działa przycisk "odpowiedz", można tylko założyć nowy temat)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, aż mi się papier z kasy wysunął z wrażenia 😮

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  potwierdzam to co napisał @Knowhere  po północy nie fukcjonuje przycisk "odpowiedź"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_@nat_not   Dear Ladies - ten problem z nickami po @ jest dosyć irytujacy. Raz działają , raz nie..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Dzisiaj też nie dzwoni dzwoneczek ani na maila nie przychodzą powiadomienia o aktywności w obserwowanych wątkach .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Zdajemy sobie sprawę i nie jest to komfortowe również dla nas, ale prace nad naprawą tego problemu już trwają. Przepraszamy i prosimy jeszcze o cierpliwość. A ze swojej strony wierzę w Ciebie i jestem pewna, że dasz radę jeszcze trochę poczekać 😉 

@Kaliope_Brzeg Takich problemów dzisiaj nie odnotowaliśmy, więc zaobserwuj proszę czy kwestia braku powiadomień będzie u Ciebie nadal aktualna w kolejnych dniach. Jeśli tak, będę wdzięczna za info, będziemy to sprawdzać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ przyuważyłem, że jedynie wspomnienie kogoś wywoła dzwoneczek, sama odpowiedź już nie. Zauważyłem również, że odpowiedzi moderatorów zawsze wysyłają powiadomienie (przynajmniej u mnie).

Jeżeli chodzi o @wspominanie kogoś, to nie działa jeżeli od razu wpisze się @ wraz z nickiem. Działa jedynie kiedy odczeka się momencik i dopiero zacznie pisać nick. Czasami też te okienko nie chce zniknąć 😞

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Super, bardzo Ci dziękuję za te informacje. Przekazałam Twoje obserwacje dalej i mam nadzieję, że to może w przyspieszeniu rozwiązania tego problemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Od wielu dni Gadane jest zepsute, działa znacznie gorzej niż dawniej. Zgłoszenia nie przynoszą skutku, a samo się raczej nie popsuło. Nikt nad tym nie panuje, nikt nie udziela konkretnych odpowiedzi, nie ma podanych terminów przywrócenia sprawności - amatorszczyzna. Nie działa dzwonek, brak powiadomień, problemy z adresowaniem postów, problemy z zamieszczaniem postów, brak kursora, wstawienie spacji pomiędzy login adresata a treść odpowiedzi skutkuje pojawieniem się okna z nazwami uczestników dyskusji, które zasłania treść pisanego posta i którego nie da się usunąć. Tragedia. Nie dziwię się sprzedawcom, którzy ciągle zgłaszają tu inne błędy systemu, poza Gadane. Obsługa techniczna działa wyjątkowo nieprofesjonalnie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96 I jeszcze taki drobiazg , emotikonek zostało pięć na krzyż 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere O masz ci los ! Zabrali 😞

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No tak, to może być problem dla wrażliwych kobiet 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Działanie dzwonka jest związane z oznaczaniem poszczególnych użytkowników i powiadomieniami o tym fakcie, więc tak jak już pisałam, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Poproszę Cię o więcej szczegółów dot. problemów z zamieszczaniem postów oraz brakiem kursora. Okno, które pojawia się podczas oznaczania to podpowiedzi i ono działa poprawnie. Jeśli chcesz je skasować, wystarczy usunąć @ i wówczas ono znika. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No nie, nie wystarczy, bo rzeczone okno robi tak:

okno.png

A czasem nagle potrafi się uaktywnić podczas pisania drugiej czy trzeciej linii posta i zasłaniać wpisywany tekst.

Po co pracować nad rozwiązaniem problemu? Wystarczyło go nie tworzyć (protip: wyłączyć w configu forum opcje, które spowodowały ten - za przeproszeniem - burdel).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Śliczne dzięki, przekazałam to do poprawienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Klikam „odpowiedz” i nie mogę pisać. Muszę najechać na pole przeznaczone do odpowiedzi i tam postawić kursor lewym klawiszem myszy – wcześniej nie było takiej potrzeby, można było pisać bezpośrednio po kliknięciu „odpowiedz”.

 Jeśli już uda mi się zacząć odpisywać i wcisnę @ a potem zaznaczę z okna login i zaczynam wpisywać treść, ale zapomnę zrobić odstęp pomiędzy loginem a pierwszą literą wpisywanej treści i chcę w związku z tym zrobić ten odstęp później, czyli dodać spację po loginie, znowu pojawia się okno z nazwami uczestników dyskusji lub z informacją "brak dopasowań", które przysłania pole odpowiedzi i nie da się tego okna usunąć. Wcześniej nie było tego utrudnienia.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Bardzo dziękuję @xyz96 za dokładny opis. Konieczność dodatkowego kliknięcia kursorem w edytor tekstu to nie jest błąd, a jedynie zmiana zasady funkcjonowania tej opcji i tak ona teraz działa. Natomiast problem z oznaczeniami i brak możliwości skasowania okna odpowiedzi to ta sama uwaga, którą wcześniej zgłosił już @Knowhere, więc ten błąd przekazałam już do naprawy. Nie mniej jednak dziękuję za oba te zgłoszenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów