anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#16 Inspirator#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Ola, czy te testy penetracyjne, o których wspominasz, na pewno były dogłębne i długotrwałe?😛

PS To niech ci specjaliści w końcu naprawią forum, bo w poniedziałek stuknie 3 (słownie: trzy) tygodnie odkąd je popsuli😐

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere Czas szybko biegnie, ale dobra wiadomość jest taka, że prace mają się ku ukończeniu. Poza tym, to zupełnie inny zespół. Twoje ostatnie pytanie zdaje się już było w innym wątku? 🙂

@pinsplash Tak, wiemy i działamy w tym temacie. 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Które konkretnie pytanie masz na myśli?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ I już się wyjaśniła tajemnica niepokazywania się pod dzwonkiem niektórych powiadomień.

Zajrzałem sobie właśnie do zakładki https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-subscriptions a tam (mimo zaznaczonej opcji "Automatycznie subskrybuj wszystkie tematy lub recenzje, w których uczestniczę" w zakładce https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-subscriptions:notification-settings) ostatni zasubskrybowany temat był z okolic nieco ponad 2 tygodni wstecz.
Okazuje się, że tematy w których się udzielam, w ogóle nie są dodawane do subskrybowanych. Skąd to wiem? Bo przeprowadziłem eksperyment. Usunąłem wszystkie subskrypcje z zakładki (swoją drogą czynność żmudna do porzygania, gdyż proces "zaznacz wszystkie - usuń zaznaczone subskrypcje - potwierdź" musiałem powtórzyć 70 razy - dlaczego nie można usunąć wszystkich subskrypcji naraz? Dlaczego mimo że tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-preferences:portal w polu "Liczba subskrypcji w składniku Moje subskrypcje" mam ustawione "20" , to i tak w subskrypcjach wyświetla mi po 10 sztuk [tak samo w zakładkach, które też mam ustawione na "20"]?), napisałem ze 2 posty w tematach, w których wcześniej się nie udzielałem, lecz mimo tego nie pojawiły się one w subskrybowanych.

Czyżby to kolejne pokłosie ostatniej aktualizacji?

PS Nadal nie wiadomo o co chodzi z tą dwugodzinną przerwą poczynając od północy. Jakieś wyjaśnienie?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#13 Ambasador#

@_HolaOla_  "Stażyści są u nas bardzo mile widziani..."

No więc to wyjaśnia  ciągłe problemy techniczne, ciągłe naprawianie tego co było w miarę dobre...

Kiedyś napisałem że  na górze  strony, tu na gadane, przydałaby się lista stron, taka jak na dole. Dla ułatwienia wyszukiwania.  Postulat   zniknął  gdzieś w  tłoku  dyskusji.

Dostaję  czeste powiadomienia  że ktoś coś dopisał, ktoś odpowiedział.  Klikam i oczywiście otwiera mi pierwszą  tytułową stronę.  No i  szukaj sobie na 9 stronach.

Makabra.  Dlaczego niektóre powiadomienia  przekierowują  bezpośrednio  do  odpowiedzi, inne  tylko  do  strony  tytułowej?  Wie to ktoś?  No i co z tą listą stron na górze?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  Edytuję post, chcę dodac emotki. Pisze że edytowany, zmienia godzinę, ale nie dodaje emotek...

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@pinsplash Będę Ci ogromnie wdzięczna za zdjęcia lub zrzuty tej sytuacji. 

@Knowhere Opcja "odpowiedź" między 0:00 - 02:00 działa już normalnie, więc gdyby u Ciebie nadal występował ten problem, czekam na info. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  zrzut niewystępowania ?? @_HolaOla_

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_Poniżej 3 kroki, post, edycja, po edycji

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

Posypało się. Dzwonek nie dzwoni, nie przychodzą powiadomienia, nie działa subskrypcja, emotki kuleją  i pewnie jeszcze coś by się znalazło 😁

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg Subskrypcje nie działają od 3 tygodni (pisałem o tym wyżej). Za to znalazłem inny ciekawy błąd (chociaż myślę, że to kolejne "usprawnienie").

@_HolaOla_ Od wczoraj po kliknięciu na stronie głównej forum przycisku "pokaż więcej", starsze tematy rozwijają się tak jakby powyżej tego przycisku, a nie jak wcześniej poniżej (działa to tak, że pozycja tego przycisku na stronie pozostaje niezmienna - wcześniej po rozwinięciu dalszych tematów trzeba było ją przewinąć w dół, żeby dotrzeć do tego przycisku do tego przycisku).
Nie wiem kto dokonał tego "usprawnienia" (i w sumie mnie to nie interesuje, bo nie ma to znaczenia), ale cofnijcie to na Peruna, bo tylko utrudnia to przeglądanie forum, gdyż działa kompletnie niezgodnie z logiką (bo teraz muszę robić cofkę do góry i szukać tematu, który widniał jako ostatni przed kliknięciem "pokaż więcej").

Kto w tym zespole specjalistów wpada na takie głupie pomysły, a co ważniejsze - dlaczego?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

@Knowhere  Myślisz, że wpadłabym sama na tę subskrypcję ? sealed Mnie najbardziej denerwują te powiadomienia a raczej ich brak.

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg A kto Cię tam wie😛 Ja też wpadłem na to przez zupełny przypadek🙄

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

NIE DZIAŁA DZWONEK, NIE DZIAŁA ADRESOWANIE POSTÓW ZA KAŻDYM RAZEM. WSZYSTKO DZIAŁA GORZEJ, NIŻ NA POCZĄTKU. STANDARD ALLEGRO.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@xyz96  potwierdzam

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@xyz96 @pinsplash Panowie, doskonale wiecie, że za każdym razem, gdy sygnalizujecie nam błąd, prosimy Was o więcej szczegółów. Na podstawie informacji "nie działa dzwonek" trudno jest ustalić przyczynę, a już na pewno rozwiązanie. Jeśli chodzi o oznaczenia to proszę Was uprzejmie o wybieranie @, a następnie wybieranie użytkownika z listy podpowiedzi. Od razu wspomnę tutaj, że błąd dotyczący zasłaniania tekstu przez listę podpowiedzi, mamy już naprawiony i w najbliższym czasie problem będzie wyeliminowany. 

@pinsplash Kwestia emotek u Ciebie jest już sprawdzona, ale nie możemy potwierdzić tego błędu po naszej stronie, więc będę bardzo wdzięczna jeśli sprawdzisz czy analogiczna sytuacja występuje u Ciebie na innych przeglądarkach. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_   Ola post z dzisiaj gdzie z jakiegoś powodu adresowanie po @ nie zadziałało : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/rozdzielenie-zakup%C3%B3w-od-jednego-sprz...

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@pinsplash Dzięki, zwróć proszę uwagę, czy oznaczasz innych użytkowników w sposób, który opisałam powyżej, czyli @ a potem wybranie użytkownika z listy. Jeśli tak, a oznaczenie będzie dalej nieaktywne, z góry dziękuję za informację 😉 

PS. Kwestia zjeżdżających emotek do linijki pod tekstem też jest już trakcie rozwiązania. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@_HolaOla_, emotki inne są w edycji, nie da się oznaczyć używając klawiatury nadal, trzeba klikać myszką, CHYBA ŻE to wszystko robi się w edycji postu a nie w publikowaniu, wtedy i emotki są normalne.. po co zmieniać coś co dobrze działa?