anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#16 Inspirator#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@cloudcloud To po co było wdrażać wadliwe aktualizacje? Nie można po prostu cofnąć tych poniedziałkowych, nie do końca przemyślanych "usprawnień"? Bo zaczynam odnosić wrażenie, że te aktualizacje forum robi ktoś, kto dopiero uczy się (metodą prób i błędów) konfigurować tego całego Khorosa, dzielnie walcząc z problemami, które sam stworzył.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

Coś dzisiaj posty nie chcą przechodzić, dwa razy pisałem jeden post, strona się odświeżyła, ale post się nie pojawił, żadnych komunikatów. W innym temacie również post się nie pojawił, to już mi się nawet nie chciało pisać wszystkiego na nowo i nie skopiowałem sobie treści przed wysłaniem 😞

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@Patryk0701 Mam to samo. Poza tym ŻADEN z błędów, które zgłaszałem tydzień temu, nie został do tej pory ogarnięty.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@Knowhere, to do mnie napewno czy do @DarkStoorM? 😄

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@Patryk0701 Fakt, nie do Ciebie, tylko do @DarkStoorM
Tak czy owak @msniezek mógłby w końcu tu się pojawić, bo jak sama nazwa wskazuje, "menedżer społeczności" powinien przebywać w tejże społeczności😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere To my nie wystarczamy? cry

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

Hairemu @Knowhere'owi to wiadomo że tylko ty wystarczysz do szczęścia, Hermelegildo HolmiOlo Gandziel! 😄

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Wystarczacie wystarczacie, ale @msniezek podobno grzebie się w tym od strony technicznej.

Swoją drogą, to mogłabyś mi odpowiedzieć w temacie dot. powiadomień mejlowych (które ostatnio mają jakieś problemy z dochodzeniem)😛 Nie wiem, może serwer mejlowy trzeba przytulić i pogłaskać, bo zrobiło mu się smutno😂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere Ależ ja Ci już odpowiedziałam w tym wątku, więc jeśli masz jeszcze jakieś problemy, pisz śmiało, będziemy je sprawdzać. Natomiast w kwestii zgłaszanych przez Ciebie błędów dotyczących Allegro Gadane, to wszystkie są już przekazane do właściwych osób, nie do Maćka. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Owszem, odpowiedziałaś. Ja Tobie też odpowiedziałem zgłaszając kolejny problem z mejlami wytłuszczoną czcionką😛 Przeoczyłaś?🤔

Problemy z AG przekazane, ale od ponad tygodnia nie widać żadnych rozwiązań tychże problemów.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@Knowhere, trzeba trzeba, pomachaj ruszczkom to się naprawi szybciej i przytulać nie bendzie czeba 😛 do tej pory twoja HolmiOla Gandziel będzie przytulać server 😄 a ta urocza lubi bawić się ruszczkom, nie tylko sfojom 😄 nie do wiary! take tszary! 😄

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@Patryk0701 Dobra, starczy Ci już tej mineralnej na dziś, za dużo bąbelków szkodzi jak widać😂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Nadal żaden z błędów, które zostały wprowadzone (celowo bądź nie) 2 tygodnie temu, nie został naprawiony.
Nie dość że forum jest (tak na oko) 4 razy mniej responsywne, to jego ogarnięcie zajmuje (tak na oko) 4 razy więcej czasu, bo albo trzeba posta wyedytować (jeśli chce się użyć normalnej emotki), albo wrzucać go drugi raz (bo za pierwszym nie wszedł na forum).

Ogarnie ktoś w końcu ten bajzel?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

PS Albo nick nie zaskoczył i trzeba edytować. Przed chwilą miałem kombo - najpierw post nie wskoczył do wątku, więc musiałem pisać go drugi raz, a chwilę później edycja, bo nick się nie podświetlił. Zamiast poświęcić 15-20 sekund na wrzucenie posta, zmarnowałem dobrą minutę (bo teraz jeszcze dochodzi obowiązkowe Ctrl+A/Ctrl+C przed kliknięciem w "publikuj").

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#13 Ambasador#

@_HolaOla_, jak pisał @Knowhere "

. Przed chwilą miałem kombo - najpierw post nie wskoczył do wątku, więc musiałem pisać go drugi raz, a chwilę później edycja, bo nick się nie podświetlił. Zamiast poświęcić 15-20 sekund na wrzucenie posta, zmarnowałem dobrą minutę (bo teraz jeszcze dochodzi obowiązkowe Ctrl+A/Ctrl+C przed kliknięciem w "publikuj")."

Potwierdzam. Wpisany w okienko tekst po kliknięciu "publikuj" częściej znika w niebycie niż się dodaje do wątku.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere @glenmoranghie Tak, też zaobserwowaliśmy problem ze znikającym i nieopublikowanymi wypowiedzami. Wszystkie obserwacje od Was dotyczące błędów przekazałyśmy do właściwych osób, ale niestety prace techniczne wciąż trwają. Najmocniej przepraszam Was za te utrudnienia. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Ale ponad 2 tygodnie, Ola? Serio? Skoro "właściwe osoby" nie ogarniają konfiguracji Khorosa, to niech po prostu odptaszkują opcje, które narobiły tego bajzlu i szukają właściwej konfiguracji (nie powodującej ww. problemów) na serwerze testowym, a gdy już ją znajdą, to niech dopiero wtedy wrzucają ją na tzw. produkcję - problem solved.

PS Pytanie poza konkursem: dlaczego od tych rzeczonych dwóch tygodni forum między godz. 0:00 a 2:00 jest niedostępne (nie działa przycisk "odpowiedz", można tylko założyć nowy temat)?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@Knowhere, aż mi się papier z kasy wysunął z wrażenia 😮

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  potwierdzam to co napisał @Knowhere  po północy nie fukcjonuje przycisk "odpowiedź"

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_@nat_not   Dear Ladies - ten problem z nickami po @ jest dosyć irytujacy. Raz działają , raz nie..

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...