anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dzięki, oba przypadki są nam znane i sprawdzimy je. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Minął miesiąc i problem z przenoszeniem nie do tej strony wątku, gdzie pojawił się nowy post, nadal jest. Ten drugi problem, o którym wcześniej pisałem, czyli "Kolejna sprawa: coraz pod dzwonkiem pojawia mi się info "Użytkownik taki a owaki zaakceptował rozwiązanie problemu". Klikam i okazuje się, że za rozwiązanie uznany został post niżej (albo wyżej) od mojego." też nadal występuje.

@msniezek Widzę, że dziś wpadła jakaś aktualizacja - wycofajcie ją czym prędzej, bo tak na oko forum jest jakieś 5 razy mniej responsywne niż wczoraj. Dosłownie ZAMULA jakbym miał jakieś 386DX zamiast 8-rdzeniowego procka - po kliknięciu "publikuj" mija dobre 6-7 sekund zanim post poleci na forum i strona wczyta się w pełni. No litości, jeszcze wczoraj zajmowało to 1-2 sekundy...

Poza tym znowu musiałem dodać domenę spolecznosc.allegro.pl do wyjątków w Decentraleyes, bo wtedy przycisk "odpowiedz" zwyczajnie nie działa.

Oprócz tego podczas pisania posta zarówno nicki (po wybraniu @) jak i linki się nie uaktywniają, natomiast tooltip "wspomnij o kimś" nie znika po wybraniu nicka z listy, a dopiero po napisaniu kilku znaków posta. Oczywiście podczas edycji posta nie ma to miejsca, bo jest ta fajniejsza (poprzednia) wersja tegoż (w której jest m.in. więcej niż te 16 emotek wyglądających, jakby zostały wyrwane z jednej z pierwszych wersji gg).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Hola jest na urlopie 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Dodam tylko, że po odświeżeniu strony głównej forum jej wczytanie zajmuje 3-4 sekundy, natomiast odświeżenie strony wewnątrz jakiegoś tematu zajmuje już 7-8 sekund (sprawdzane przy użyciu narzędzi deweloperskich wbudowanych w przeglądarkę), aczkolwiek rekordowo potrafi to trwać nawet 10-16 sekund.
No bez żartów, dziś nie 1. kwietnia. Rano jeszcze działało dobrze, to przyszedł ktoś w poniedziałek do roboty i musiał spierniczyć.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, a może.. skoro ola jest na urlopie i zaczęło przymulać.. znaczy że ola wszystko trzyma, jej kompjutr to server AG i jak się wylogowała to teraz mamy to co mamy 😮

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek Kolejny babol polega na tym, że po opublikowaniu posta (nie edycji, bo tu jest OK) forum nie przenosi automatycznie do tegoż posta, tylko pozostaje w miejscu oryginalnego posta, na którego się odpowiadało. A co, jeśli taki świeżo opublikowany post wpadnie już na kolejną stronę forum? Wtedy sobie go szukaj🙄

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Halo, @msniezek zaglądasz tutaj w ogóle?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_@nat_not @msniezek @cloudcloud nie wiem co robicie ale potwierdzam dzisiaj jest tragicznie ( a to łagodne określenie ze względu na damy)

- "muli" strasznie

- losowo działa ( raczej nie działa ) wspomnienie użytkownika po @

- Potwierdzam to co napisał @Knowhere klikając na post przenosi w zupełnie dowolne miejsce a nie na ostatni wpis

- te "nowe" emotki to są słabsze niż na GG kiedyś były  ( widzę ze @Knowhere miał to samo odczucie)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Dzięki. Przekazałam również Twoje uwagi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Zgłosiłam wymienione przez Ciebie nieprawidłowości do naszego zespołu technicznego. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere @pinsplash Jeśli chodzi o nowy system oznaczania i ograniczoną ilość emotek - nic się w tej kwestii nie zmieni. Nie są to błędy.

Sprawa wolnego wczytywania strony będzie jeszcze badana. Choć obecnie nie potwierdzamy nieprawidłowości.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not Widzę korporacyjny język przekazu - nie prościej napisać po prostu - zdecydowaliśmy się pogorszyć warunki userów na Allegro Gadane i po sprawie 😉

ps Tzn że pojawianie się aktywnego nicku po @ będzie teraz losowe?? Fajnie....

EDYCJA - pamiętam coś podobnegoz e starego cafe ( ale dotyczyło różnych aspektów Allegro i występowało z reguły pod koniec działania Cafe). Brzmiało jakoś tak : " Nie jest to rażący błąd, awaria systemu czy hakowanie portalu - to nowa funkcjonalność "🤣🤣🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash, może poproś o to by ktoś z nich wypowiedział się na temat prowizji od wysyłki 🙂 może jeszcze zanegują ten pomysł, kto wie! zwykle pracownicy to tchórze, nie umieją powiedzieć co myślą, bo ważniejsze bycie profesjonalnym niż sprawiedliwym..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash "It's not a bug - it's a feature"😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not Aha i jeszcze wstawianie zdjęcia/obrazka - też już zepsuliście? Już nie można wstawić z własnych zdjęć na Allegro gadane?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Można wstawić, ale jest to dostępne dopiero podczas edycji posta (podobnie jak dostęp do wszystkich emotek i o wiele większej palety narzędzi pozwalających na formatowanie treści posta).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not Ależ ja jestem cierpliwy, ale z drugiej strony nie pozwolę wciskać sobie kitu, że tylko mi się wydaje, że strona ma o wiele mniejszą responsywność. To że w intranecie allegro strona działa super nie znaczy od razu, że w dostępie przez internet jest tak samo i nieprawidłowości nie ma.
Zatem, czy takie stwierdzenie nieprawidłowości wystarczy?

muł.png

Fakt, nie jest to co najmniej 7-8 sekund (w porywach nawet do 10-16 sekund) jak wczoraj, ale 4.42 sekundy też ciężko uznać za dobry wynik, skoro przed wczorajszą aktualizacją czas wczytywania strony był ok. 4 razy krótszy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Edycja nagle przestała działać? 😕

o dziwne, tylko w temacie z pytaniami do eksperta nie działa 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dzisiaj od pewnego czasu nie da się korzystać z tego forum. Niemal za każdym razem pojawia się jakieś głupawe "Rany Julek, wygląda na to, że mamy problemy". Ktoś się stara pomóc, pisze post, tarci czas i cała para w gwizdek. Jeśli są problemy, to się wyłącza stronę.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 myślałem że tylko ja tak mam. @_HolaOla_ uprzedzajcie o takich problemach...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów