anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#16 Inspirator#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_@nat_not @msniezek @cloudcloud nie wiem co robicie ale potwierdzam dzisiaj jest tragicznie ( a to łagodne określenie ze względu na damy)

- "muli" strasznie

- losowo działa ( raczej nie działa ) wspomnienie użytkownika po @

- Potwierdzam to co napisał @Knowhere klikając na post przenosi w zupełnie dowolne miejsce a nie na ostatni wpis

- te "nowe" emotki to są słabsze niż na GG kiedyś były  ( widzę ze @Knowhere miał to samo odczucie)

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@pinsplash Dzięki. Przekazałam również Twoje uwagi.

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere Zgłosiłam wymienione przez Ciebie nieprawidłowości do naszego zespołu technicznego. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości.

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@Knowhere @pinsplash Jeśli chodzi o nowy system oznaczania i ograniczoną ilość emotek - nic się w tej kwestii nie zmieni. Nie są to błędy.

Sprawa wolnego wczytywania strony będzie jeszcze badana. Choć obecnie nie potwierdzamy nieprawidłowości.

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@nat_not Widzę korporacyjny język przekazu - nie prościej napisać po prostu - zdecydowaliśmy się pogorszyć warunki userów na Allegro Gadane i po sprawie 😉

ps Tzn że pojawianie się aktywnego nicku po @ będzie teraz losowe?? Fajnie....

EDYCJA - pamiętam coś podobnegoz e starego cafe ( ale dotyczyło różnych aspektów Allegro i występowało z reguły pod koniec działania Cafe). Brzmiało jakoś tak : " Nie jest to rażący błąd, awaria systemu czy hakowanie portalu - to nowa funkcjonalność "🤣🤣🤣

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@pinsplash, może poproś o to by ktoś z nich wypowiedział się na temat prowizji od wysyłki 🙂 może jeszcze zanegują ten pomysł, kto wie! zwykle pracownicy to tchórze, nie umieją powiedzieć co myślą, bo ważniejsze bycie profesjonalnym niż sprawiedliwym..

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@pinsplash "It's not a bug - it's a feature"😁

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@nat_not Aha i jeszcze wstawianie zdjęcia/obrazka - też już zepsuliście? Już nie można wstawić z własnych zdjęć na Allegro gadane?

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@pinsplash Można wstawić, ale jest to dostępne dopiero podczas edycji posta (podobnie jak dostęp do wszystkich emotek i o wiele większej palety narzędzi pozwalających na formatowanie treści posta).

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@nat_not Ależ ja jestem cierpliwy, ale z drugiej strony nie pozwolę wciskać sobie kitu, że tylko mi się wydaje, że strona ma o wiele mniejszą responsywność. To że w intranecie allegro strona działa super nie znaczy od razu, że w dostępie przez internet jest tak samo i nieprawidłowości nie ma.
Zatem, czy takie stwierdzenie nieprawidłowości wystarczy?

muł.png

Fakt, nie jest to co najmniej 7-8 sekund (w porywach nawet do 10-16 sekund) jak wczoraj, ale 4.42 sekundy też ciężko uznać za dobry wynik, skoro przed wczorajszą aktualizacją czas wczytywania strony był ok. 4 razy krótszy.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#15 Entuzjasta#

Edycja nagle przestała działać? 😕

o dziwne, tylko w temacie z pytaniami do eksperta nie działa 😄

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Od dzisiaj dostępna jest możliwość grupowego wyłączenia wyróżneń w ofertach

#21 Demiurg#

Dzisiaj od pewnego czasu nie da się korzystać z tego forum. Niemal za każdym razem pojawia się jakieś głupawe "Rany Julek, wygląda na to, że mamy problemy". Ktoś się stara pomóc, pisze post, tarci czas i cała para w gwizdek. Jeśli są problemy, to się wyłącza stronę.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#17 Koryfeusz#

@xyz96 myślałem że tylko ja tak mam. @_HolaOla_ uprzedzajcie o takich problemach...

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@xyz96 @pinsplash Mamy dzisiaj problemy techniczne, za które bardzo Was przepraszam. Pracujemy już nad ich rozwiązaniem. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@xyz96 Parafrazując pewne powiedzenie o backupach: "ludzie dzielą się na dwa typy - tych, którzy kopiują treść posta przed opublikowaniem i tych, którzy dopiero będą to robili"😛

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ Ja znam genezę obrazka poniżej 🙂 . 1. odpowiedziałem komuś w wątku. 2 ktoś mi odpowiedział - pojawił się numerek przy dzwonku. 3. Ta część wątku ze względu na treść została usunięta. 4. Jak klikam na wątek przy dzwonku aby sprawdzić co było w usuniętej części - to mam takie cuś :

photo.jpg

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

Dzięki bardzo @pinsplash, w takim razie to nie błąd, wszystko jest w porządku. Z uwagi na treści, które były zawarte w tej wypowiedzi, nie ma już do niej dostępu, stąd ten komunikat. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

Od kliku dni nie ma wszystkich powiadomień o nowych postach w wątkach, w których brało się udział.  Dzwonek dzwoni tylko w niektórych przypadkach. Pisanie postów jest utrudnione, po kliknięciu "odpowiedz" nie pojawia się kursor i trzeba kliknąć w pole odpowiedzi, aby można było napisać post, wcześniej kursor pojawiał się automatycznie. Przy adresowaniu postu do konkretnego użytkownika nie za każdym razem się to udaje, wcześniej udawało się za każdym. Po co psuć to, co działało w miarę dobrze?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

Moderator
Moderator

@xyz96 również zauważyliśmy kilka nieprawidłowości po ostatnich wdrożeniach. Są już zgłoszone i mam nadzieję, że niebawem uda nam się je pozytywnie rozwiązać. 

Klaudia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...