anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#16 Inspirator#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

Highlighted

Odp.: Błędy Allegro Gadane

#16 Inspirator#

Jeżu kolczasty...dzięki. Bo tak toto rosło, że miałem wrażenie, że wybuchnie. 😛 Ale to ewidentny błąd...

Highlighted

#21 Demiurg#

Błąd, który zauważyłem istnieje od dawna, myślałem, że ktoś w końcu to naprawi.

Kiedy piszemy post i zakończymy emotką zdanie, wtedy nie ma opcji (trzeba się namęczyć),
żeby przejść poza nią i pisać dalej. Nie jest to za każdym razem, ale dość często 😐

Problem nie pojawia się przy tworzeniu nowego tematu (jak ten), gdzie kursor przeskakuje za emotkę. 🤔

Highlighted

#12 Orędownik#

@Patryk0701 Uwaga, podpowiadam: wystarczy wcisnąć "End" i już kursor wskakuje za taką emotkę;]

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@Knowhere, uwaga, <myślał, że nie próbowałem>, to samo nadal 😛

Highlighted

#12 Orędownik#

@Patryk0701 Odpowiem typowo informatycznie: dziwne, u mnie działa😛

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@Knowhere, spróbuję zamknąć okna, może to pomoże 😄

Highlighted

#12 Orędownik#

@Patryk0701 Chyba wiem o co chodzi.
Przed chwilą edytowałem posta z emotką na końcu - end zadziałał, ale enter już nie (kursor nie przeskakiwał do następnej linii). Dopiero shift+enter pomógł, choć zadziałał jak enter (większa interlinia między linijkami tekstu).

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#17 Koryfeusz#

@msniezek @nat_not @_HolaOla_ Czy tylko mi się wydaje, czy dzwonek od dawna popsuty?

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@pinsplash Nie. W ostatnim czasie działa prawidłowo. Napiszesz coś więcej?

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#17 Koryfeusz#

@nat_not zatrzymał się u mnie na stałej liczbie i ani nie można jej zmniejszyć, ani jak coś nowego przychodzi to się nie zwiększa...

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@pinsplash Kiedy klikasz w "POKAŻ WSZYSTKIE" i przechodzisz do listy, wartość przy dzwonku nie znika? Jaka to liczba?

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#17 Koryfeusz#

@nat_not było 101, ale faktycznie po kilkukrotnym kliknieciu "pokaż wszystkie" znikło

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#15 Entuzjasta#

Wiem, że już było, ale ładnie wygląda 😄

DarkStoorM_0-1591951170905.png

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

Ostatnio coraz przytrafia mi się sytuacja, gdy klikam w jakiś wątek, gdzie są nowe posty i niestety nie przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta, tylko w jakieś losowe miejsce w wątku, np. ląduję na stronie 14, a ten nowy post jest akurat na stronie pierwszej. I szukaj wiatru w polu😐

Kolejna sprawa: coraz pod dzwonkiem pojawia mi się info "Użytkownik taki a owaki zaakceptował rozwiązanie problemu". Klikam i okazuje się, że za rozwiązanie uznany został post niżej (albo wyżej) od mojego.

Wołam @cloudcloud @nat_not @_HolaOla_ @msniezek - kolejność przypadkowa😉

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@Knowhere Dzięki, oba przypadki są nam znane i sprawdzimy je. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Minął miesiąc i problem z przenoszeniem nie do tej strony wątku, gdzie pojawił się nowy post, nadal jest. Ten drugi problem, o którym wcześniej pisałem, czyli "Kolejna sprawa: coraz pod dzwonkiem pojawia mi się info "Użytkownik taki a owaki zaakceptował rozwiązanie problemu". Klikam i okazuje się, że za rozwiązanie uznany został post niżej (albo wyżej) od mojego." też nadal występuje.

@msniezek Widzę, że dziś wpadła jakaś aktualizacja - wycofajcie ją czym prędzej, bo tak na oko forum jest jakieś 5 razy mniej responsywne niż wczoraj. Dosłownie ZAMULA jakbym miał jakieś 386DX zamiast 8-rdzeniowego procka - po kliknięciu "publikuj" mija dobre 6-7 sekund zanim post poleci na forum i strona wczyta się w pełni. No litości, jeszcze wczoraj zajmowało to 1-2 sekundy...

Poza tym znowu musiałem dodać domenę spolecznosc.allegro.pl do wyjątków w Decentraleyes, bo wtedy przycisk "odpowiedz" zwyczajnie nie działa.

Oprócz tego podczas pisania posta zarówno nicki (po wybraniu @) jak i linki się nie uaktywniają, natomiast tooltip "wspomnij o kimś" nie znika po wybraniu nicka z listy, a dopiero po napisaniu kilku znaków posta. Oczywiście podczas edycji posta nie ma to miejsca, bo jest ta fajniejsza (poprzednia) wersja tegoż (w której jest m.in. więcej niż te 16 emotek wyglądających, jakby zostały wyrwane z jednej z pierwszych wersji gg).

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@Knowhere Hola jest na urlopie 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

Dodam tylko, że po odświeżeniu strony głównej forum jej wczytanie zajmuje 3-4 sekundy, natomiast odświeżenie strony wewnątrz jakiegoś tematu zajmuje już 7-8 sekund (sprawdzane przy użyciu narzędzi deweloperskich wbudowanych w przeglądarkę), aczkolwiek rekordowo potrafi to trwać nawet 10-16 sekund.
No bez żartów, dziś nie 1. kwietnia. Rano jeszcze działało dobrze, to przyszedł ktoś w poniedziałek do roboty i musiał spierniczyć.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#21 Demiurg#

@Knowhere, a może.. skoro ola jest na urlopie i zaczęło przymulać.. znaczy że ola wszystko trzyma, jej kompjutr to server AG i jak się wylogowała to teraz mamy to co mamy 😮

Highlighted

Błędy Allegro Gadane

#12 Orędownik#

@msniezek Kolejny babol polega na tym, że po opublikowaniu posta (nie edycji, bo tu jest OK) forum nie przenosi automatycznie do tegoż posta, tylko pozostaje w miejscu oryginalnego posta, na którego się odpowiadało. A co, jeśli taki świeżo opublikowany post wpadnie już na kolejną stronę forum? Wtedy sobie go szukaj🙄

Odpowiedz
Ładowanie...