anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudclouda co z moimi emotkami?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Z mojej perspektywy wygląda na to, że wszystko jest z nimi ok. Spójrz proszę tutaj: 

_HolaOla__0-1583743010475.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @cloudcloud 

A tutaj podwójne zgłoszenie : 1 .Edycja, 2 Emotki 🙂

Odp.- Usunięcie oceny za koszt dostawy - Społeczność Allegro - 6883 2020-03-09.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @nat_not @cloudcloud w dalszym ciągu nie mogę korzystać z emotek ...ale ( jak to w Allegro) mogę to czasem obejść : pisze post ( emotek nie ma), zatwierdzam, a potem klikam edytuj - i wtedy emotki są. Ktoś mi to potrafi wytłumaczyć???

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Na ten moment nie, ale pracujemy nad tym tematem, więc ta informacja jest dla nas ważna i pomocna. Dzięki za info 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Serio Allegro?

Adobe Flash na Allegro Gadane? 😐🙄

Ehh to złej kategorii podpiął mi się podst. Chodzi oczywiście o same Allegro Gadane

@msniezek @_HolaOla_ @cloudcloud 

allego-flash.jpg

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pogotowie-it  wtyczki nadal są w użytku i czasem można na nie wpaść np. tutaj 🔌😮

Nie jest to żaden błąd 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@cloudcloud 

No ale kto obecnie używa flasha? Od lat się od tego odchodzi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pogotowie-it Jakbyś nie miał zainstalowanego w systemie flasha, to nie pokazywałby Ci się ten komunikat😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Knowhere Wyobraź sobie, że nie mam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pogotowie-it To jak przeglądarka może pytać o zezwolenie na uruchomienie czegoś, czego nie masz zainstalowanego?😏

PS Toś odkopał, po 3 miesiącach😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Nie wiem czy to błąd, ale od rana mam problemy z zalogowaniem do AG. Wyskakuje mi komunikat

"Autoryzacja nie powiodła się. Niezgodność kuponu autoryzacji, autoryzacja nie powiodła się"  

Czyszczę ciasteczka, cuduję i po jakimś czasie zaloguję się i za chwilę znów mnie wyrzuca. Do tego wciąż dzisiaj atakuje mnie ankieta. Ki czort ?  😁 Dodam, że do Allegro loguję się bez problemów.

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Kaliope_Brzeg tak, pracujemy nad poprawą stabilności działania Gadane. Wybaczcie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@msniezek I wszystko jasne. Już się martwiłam, że coś sobie zepsułam 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Bry! to samo

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Bry! Ale ma być stabilniej 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Stabilnie tzn. palec w pionie?😁

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@msniezek @_HolaOla_ @cloudcloud 

 

W zasadzie to błahostka, ale komunikat "Udało się! Twój post został edytowany." nie brzmi dobrze. Połączenie w jedną frazę wyrazów mających aspekt dokonany i niedokonany sprawia, że całość wygląda nieporadnie. Sam "post", chociaż brzmi atrakcyjnie, ma jednak lepiej zakorzenione w polszczyźnie odpowiedniki, jak "wpis" albo "wiadomość".

Proponuję wersję "Udało się! Twój wpis został zmieniony."

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Może to nie błąd, ale jednak, po paru miesiącach na Gadane - przeszkadza. Rzecz w tym, że ludziska często wrzucają tu, a w zasadzie - próbują wrzucać - fotki. Które to fotki są niewidoczne, do chwili zatwierdzenia przez moderatora. Jednocześnie można bez problemu podać np. link do zewnętrznego serwera plików/zdjęć. Jaki to ma sens..? Propozycja jest następująca - nie blokować fotek, ponieważ odkąd tu jestem nie zdarzyło się chyba, by ktoś wrzucił jakieś niestosowne/zabronione treści. Te, które się tu pojawiają, są związane z danym problemem, jak więc już wspomniałem, blokowanie ich sensu większego chyba nie ma. Bo to utrudnia rozwiązanie problemu wszystkim - pytającemu, który zwykle nie ma pojęcia, że jego zdjęcie/screen jest niewidoczny, próbującym pomagać...i w końcu samym modom, którzy muszą zatwierdzić.  @msniezek , co Ty na to?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

To ja tylko zawołam jeszcze raz, bo widać nie zauważono - @msniezek , @nat_not , @_HolaOla_ , @cloudcloud 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów