anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bład wysyłania wiadomości

interszafa
#10 Popularyzator#

Od pewnego czasu cześć wiadomości, które wysyłam do klientów ( podziękowania za transakcje, pytania ) nie dochodzi. Skrzynka odrzuca adresy allegro mailowe ( te zamienniki ) jako błędne. Czy ktoś się  z tym spotkał?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#
  • Od pewnego czasu nie mogę odpowiadać na niektóre maile. Są to wiadomości które otrzymuję jako pytanie do sprzedającego, nie mogę odpowiedzieć. Otrzymuję komunikat błąd wysłania wiadomości. Jeżeli odpowiadam bezpośrednio z poczty wp to po pewnym czasie mam wiadomość że mail nie został dostarczony.  Jeżeli skopiuje adres i wyślę jako nowa wiadomość to mail przechodzi, lecz jest to bardzo upierdliwe.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Allegro się popsuło 😉 @nat_not @cloudcloud @msniezek coś wiadomo, maile o sprzedaży też dochodzą z opóźnieniem, blik się zawiesza, wpłaty pobierają podwójnie, jakaś awaria ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11 klawiatura już płonie! Dzięki za zgłoszenie.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@paletyiskrzynki  temat znany, allegro jak na tą chwilę nie do końca wie w czym jest problem.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/b%C5%82ad-wysy%C5%82ania-wiadomo%C5%9Bci/m...

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Dzięki @mikeza szkoda tylko że od dłuższego czasu problem pozostaje nierozwiazany.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@paletyiskrzynki  obiecali, że zajmą się tym, więc czekamy na jakieś szczegóły, bo ja też mam problem z pocztą tlenową, która traktuje maile allegro jak spam i nie mogę np. odpowiedzieć konsultantowi na zgłoszenie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mikeza ponownie otrzymałam informację, że błąd nie leży po naszej stronie i należy kontaktować się z operatorem poczty. Niestety nie mogę bardziej pomóc. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@paletyiskrzynki@mikeza otrzymałam informację, że maile z wp/o2 nie docierają do naszego systemu i jest to prawdopodobnie wina operatora. Natomiast ponownie przesłałam Wasze zgłoszenia do naszego IT w celu weryfikacji.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów