anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bałem się tego do początku - rozliczenia smarta i allegro

mikeza
#20 Guru#

niestety dzisiaj zonk, wszystkie paczki z opcją odbiór w punkcie nadane jako allegro-smart (kolorowy napis itd) czyli tzw darmowe, za które klient nie płaci i my powinniśmy je wysłać za darmo są normalnie uwzglednione w rozliczeniu allegro !!!!

Proszę o szybką reakcję i pomoc supportu, bo to nie może tak wyglądać, że my będziemy sprawdzać każdą paczkę osobno, czy nie została błędnie rozliczona. Import robiłem jak zwykle, codziennie tak samo, żadnych zmian, więc sytuacja jest raczej nienormalna, tym bardziej, że przez ostatni tydzień było wszystko ok.

Czekam na odzew @_HolaOla_  @cloudcloud  @nat_not 

sugeruję, żeby inni też to sprawdzali, bo kto wie, czy nie płacimy z własnej kieszeni za "darmowe" paczki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61

mikeza
#20 Guru#

@Gasmin_pl wszystkie jak leci ? pytam, bo wczoraj były problemy z importem paczek z odbiorem z punktu żabka/ruch. Dopiero póxniejszym popołudniem wróciło to do normy. Może zaimportowało Ci paczki nie na odbiór tylko tradycyjne z doręczeniem na adres. U mnie tak było, musiałem to ręcznie korygować. Sprawdź sobie nadania, bo może to jest przyczyną wyższej kwoty za paczkę ? u mnie jest 9,49zł, ale ja wszystkie żabki wprowadzałem ręcznie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@mikeza Tak jak piszesz. Poszło na adres zamiast Punktu. Wszystko trzeba sprawdzać. nie ma luzu, niestety....

oznacz moderatorów