Czy jest ktos kto działąłą na Baselinkerze i zniego zreygnował? Mogę prosić o kontakt? Zastanawiam sie nad wdrozeniem plusy znam ale chciałabym tez poznać minusy
Mnie również bardzo interesuje to pytanie.
@lazienka360 @MF_Scandy minusy - koszty
Czy rzrczywiście sa tak bardzo nieprzewidywalne i nie są zawarte w umowie? A jak wyglada kwestia pomocy technicznej z ich strony?
Jeśli jesteś gotów na coroczne duże podwyżki to można polecić. Minusem jest to, że jeśli rozwiniesz sprzedaż do poziomu kilku tysięcy zamówień miesięcznie, trzeba będzie uciekać, chyba że chcesz płacić 10k miesięcznie. Polecam Apilo, ma praktycznie wszystko co potrzebne wraz z wtyczkami iconfig. Dla bardziej zaawansowanych zastosowań jest też SellAsist, ale to dość "autystyczne" oprogramowanie. Najprostsze czynności czy konfiguracja doprowadzi Cię do szewskiej pasji.