anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta i środków przez allegro

aga-electronics
#1 Nowicjusz#

Allegro zablokowało mi konto i wypłaty środków mimo że jestem klientem od kilku lat , Problem polega na tym że wystawiłam przedmiot kupił go kupujący , stwierdził że woli odebrać osobiście dogadaliśmy się i spotkaliśmy się w połowie drogi , nagle allegro cofnęło mi wypłatę środków i chcą zdjęcie towaru z dowodem osobistym , poprosiłam kupującego by napisał w wiadomości że towar odebrał osobiście i tak napisał lecz allegro dalej się upiera żeby wysłać zdjęcie towaru a przy nim dowód osobisty , jest to działanie na moją niekorzyść i praktycznie zostałam bez towaru i pieniędzy . 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aga-electronics bardzo mi przykro, że jesteś teraz w takiej sytuacji, ale w kwestii blokady konta musisz kontaktować się z nami przez formularz. Na forum nie mogę Ci podać żadnych szczegółów blokady. Widzę, że założyłaś już kilka spraw mailowych. Proszę, zaczekaj na odpowiedź od naszego działu bezpieczeństwa i nie twórz kolejnych zgłoszeń - nie przyśpieszy to weryfikacji Twojej sprawy, a jedynie wprowadza zamieszanie i wydłuża ten proces. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niby wszystko robią dla dobra klienta ale jak Ty coś zrobisz to masz problem . Teraz pozostaje Ci dochodzenie się z Działem bezpieczeństwa i obyś trafiła na jakiegoś kumatego pracownika . Dochodzenie swoich racji bywa czasochłonne i potrzeba wiele cierpliwości.

oznacz moderatorów