anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak dostarczenia wiadomości, jakość sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

@msniezek @_HolaOla_ @cloudcloud pytanie czy taka wiadomość jest liczona do jakości jako odpowiedź o czasie czy nie ?  Odrzucił serwer pocztowy odbiorcy, przez wasze serwery przeszło więc powinno liczyć, czy się mylę 😉

Twoja wiadomość do użytkownika xxxxxxxxx, wysłana na adres xxxxxxxxx@allegromail.pl, nie mogła zostać dostarczona.

Wystąpił techniczny problem ze skrzynką pocztową odbiorcy Twojej wiadomości. Prosimy spróbować ponownie w późniejszym terminie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11  Z doświadczenia wiesz że jeżeli to jest błąd Allegro to Ty za to zostaniesz ukarany...taka Allegrowa reguła...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash bardziej wygląda mi na zapchaną skrzynkę odbiorcy lub błędny mail, ciekaw jestem jak to zalicza allegro, bo w sumie odpowiedziałem co allegro powinno zaliczyć 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Ja już pisałem - wiele serwerów traktuje allegromail jako spam i blokuje... 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Pisałem Ci już, że zazwyczaj jest na odwrót i to allegromail traktuje inne serwery jako nadawcę spamu i je zrzuca (dlatego serwer allegromail zwraca w nagłówkach info, że serwer nadawcy jest na blackliście np. SpamCop).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kostas11 oczywiście masz rację - zarejestrowaliśmy czas odpowiedzi taki, w jakim odpowiedź dotarła na nasz serwer. Odrzucenie jej przez serwer odbiorcy nie ma tu znaczenia.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów