anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak fotek przy wystawionych ofertach

MAMY ROZWIĄZANIE!
mwmonety
#21 Demiurg#

Co tam się dziś dzieje ?. Klienci do mnie dzwonią że nie wyświetlają się im zdjęcia moich przedmiotów ,jedynie to które jest miniaturką bez możliwości jego powiększenia. Sprawdzam i na innych aukcjach też tak jest a przez to tracę szanse na sprzedaż. Przykładowe numery ofert 11303870118 ,11303888081. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Detector1945 Czy licytujący skontaktowali się z Tobą w tej sprawie? Chcą wycofać swoje oferty z powodu braku zdjęć?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
i_Truck
#7 Wielbiciel#

Czy w kwestii wystawiania aukcji za pomocą pliku csv coś się zmieniło? Przed momentem wysłałem plik z aukcjami, do żadnej z nich nie zostało przypisane zdjęcie.

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

czy sprzedawcy zostali poinformowani o problemie ? Bo mam wrazenie, że dalej zyjecie w swoim malym swiecie na gadane i myslicie, że jak tutaj cos jest to kazdy o tym wie

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Osobiście dostałem przeprosiny od portalu za zaistniałą sytuację ze wskazanie tych pozycji z którymi był problem bym mógł je sobie sam poprawić . 

oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

Ja dostałem info, jednak bez wskazania aukcji z problemem. Być może dlatego, że na bieżąco poprawiałem

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

dostałem takie info od allegro:

Z powodu naszego błędu technicznego niektóre zdjęcia w Twoich ofertach nie wyświetlają się poprawnie. Numery tych ofert znajdziesz na końcu tej wiadomości.

Niestety, nie możemy dodać zdjęć za Ciebie. Dlatego edytuj wskazane oferty i uzupełnij zdjęcia samodzielnie. Dzięki temu kupujący będą mieli pewność, jaki przedmiot oferujesz

Faktycznie jet jedna aukcja, na której zdjęć nie ma. Niestety według wskazówek allegro powinieniem sobie ją sam wyedytować i to rozwiąże problem. Niestety nie jest to takie proste. Zalecono mi usunięcie i dodanie zdjęć. Próbowałem, przy takiej procedurze wyskakuje komunikat: błędne parametry, chociaż nic nie zmieniam w opisie, a tylko usuwam i dodaję zdjęcia.

Po kilku próbach zakończyłem ofertę, zakładając, że ją wznowię z podmienionym zdjęciem. Niestety przy próbie wznowienia wyskakuje komunikat: Opis zawiera zdjęcia spoza galerii: https://a.allegroimg.com/original/118540/f4a5e37048d99f5a3be390ff99f4.

i tak w koło Macieju, rada allegro to usuń zdjęcia i załaduj je na nowo, ale jak widać to nie działa. Więc liczę na kolejną radę, skoro to błąd techniczny portalu, do którego notabene sami się przyznali.

 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Otrzymałem ten sam komunikat z przeprosinami ale na szczęście nie miałem tych aukcji za wiele i po edytowaniu (usunięciu i wstawieniu tych samych zdjęć ponownie) aukcje póki co wyglądają normalnie.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

u mnie to nie działa niestety. dostałem info od allegro:

Obecnie trwa u nas awaria i dlatego pojawia się komunikat o błędnych parametrach.

Pracujemy nad jej usunięciem.

Najmocniej przepraszam za wszelkie utrudnienia.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

Nowa awaria widocznie. Tym razem dotyczy błędnych parametrów?

oznacz moderatorów