anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak fotek przy wystawionych ofertach

MAMY ROZWIĄZANIE!
mwmonety
#21 Demiurg#

Co tam się dziś dzieje ?. Klienci do mnie dzwonią że nie wyświetlają się im zdjęcia moich przedmiotów ,jedynie to które jest miniaturką bez możliwości jego powiększenia. Sprawdzam i na innych aukcjach też tak jest a przez to tracę szanse na sprzedaż. Przykładowe numery ofert 11303870118 ,11303888081. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety bała jakaś awaria , musisz ponownie dodać fotki 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Spróbuj proszę zakończyć te oferty i dodać je ponownie. Jeśli to nie pomoże, daj tutaj znać ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wybacz ale jeśli ten problem dotyczy większej ilości aukcji (jeszcze nie sprawdzałem) to trudno to trudno to będzie ogarnąć .Na jednej z tych wskazanych przy edytowaniu wrzuciłem dodatkowe fotki .Poprawianie jest pracochłonne i ten błąd nie jest z mojej winy oczekuję rozwiązania z waszej strony ,za wystawiane aukcje już zapłaciłem a ty mi proponujesz abym je usunął i wystawił ponownie a wy mi naliczycie ponowne koszty za wystawienie -to ma być rozwiązanie?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Staram się Ci pomóc jak najszybciej i jak najlepiej, dlatego na razie poprosiłam Cię jedynie o sprawdzenie na tych dwóch przykładach, które podałeś, bo ten sposób może pomóc od ręki i Twoje oferty nie stracą na atrakcyjności. Kilka dni temu mieliśmy problemy z wyświetlaniem zdjęć, ale nie dostaliśmy nowych zgłoszeń w tej sprawie, więc jeśli zaproponowane przeze mnie rozwiązanie jednak nie pomoże, będziemy działać dalej. 

A jeśli ponosisz koszty związane z niepoprawnym działaniem naszego serwisu, zawsze możesz się zwrócić z wnioskiem o rekompensatę przez formularz zgłoszeniowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Dostałam właśnie info, że nie musisz kończyć tych ofert, a jedynie edytować - usunąć w nich zdjęcia, dodać nowe i zapisać zmiany. To powinno pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ @mwmonety  nie pomoże. Efekt będzie taki, że sprzedający będzie widział swoje zdjęcia, a kupujący nadal nie.

Tutaj temat poruszany (a ponoć nie było zgłoszeń): https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/dlaczego-nie-wida%C4%87-moich-zd...

A tutaj odpowiedź pracownicy Allegro na zgłoszenie (a ponoć nie było zgłoszeń):

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość i przepraszam za wydłużony czas oczekiwania.


W tej sytuacji proszę o usunięcie plików cookies z przeglądarki, a jeżeli to nie zadziała, proszę o skorzystanie z innej przeglądarki albo z trybu incognito.

Jeżeli to również nie pomoże, proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam
// Weronika Kob....
Zespół Allegro

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To nie jest dla mnie dobre rozwiązanie ,zwłaszcza jak oferta jest już licytowana (nie da się edytować ani usuwać) ,faktem jest że na aukcji w której dodałem przy edytowaniu drugi raz te same fotki to one się wyświetlają ale nie mam czasu na to by przeglądać kilkaset pozycji i sprawdzać gdzie jest błąd a tym bardziej szukać tych fotek .Wystawiam w kolekcjach gdzie każdy przedmiot ma swoje indywidualne fotki i nie da się tego tak szybko ogarnąć.Musiałbym przestać wystawiać nowe pozycje albo sobie dzień wydłużyć do 48 h to może bym się wyrobił .Błąd jest z waszej strony i oczekuję od was naprawy tego problemu.

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@kolekcjoner608 u mnie też przez jakiś czas po ponownym dodaniu zdjęć wyświetlały się poprawnie, ale po kilku godzinach już nie, powrócił stan poprzedni.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Detector1945 Czy możesz podać mi konkretne przykłady takich ofert? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dodam tylko że ten problem może dotyczyć innych sprzedawców bo ja bym tego sam nie zauważył (miniaturka przy aukcji się wyświetla) gdyby klienci nie zareagowali o tym problemie .Wszyscy możemy przez to dużo stracić bo klient wchodząc na aukcję gdzie nie ma fotek rezygnuje z zakupu i szuka gdzie indziej.

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

Teraz na aukcjach, które wczoraj były w porządku robi się to samo, albo nie ma zdjęć, albo jest tylko jedno z 10. Coś się wysypało i dotyczy to coraz większej ilości ludzi. Niektórzy nawet o tym nie wiedzą, zorientują się jak ich licytacje zakończą się sprzedażą za 1zł lub 2 zł przedmiotu wartego o wiele więcej, ciekawe co wtedy będzie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Jesli u któregokolwiek z użytkowników występują problemy zawsze prosimy o konkretne przykłady, bo na pewno taka sytuacja w tej chwili nie występuje u wszystkich Sprzedających na Allegro.

Natomiast w kwestii Twoich ofert, to w tej chwili masz ich wystawionych dokładnie 71 pozycji, więc sprawdzenie, czy wszystko jest w nich poprawnie wyświetlane zajmuje raczej 5 minut, a nie 48 godzin. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To konto prywatne i tu nie jest problem z przejrzeniem aukcji ani z kosztami za wystawianie bo ich tu nie ma ,ale na koncie firmowym ten problem już jest ale na razie z tego co wyrywkowo sprawdzałem nie jest to duży procent tych niewidocznych ale wymaga to waszej poprawy by kolejne wystawiane pozycje nie miały takiego błędu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Problemy na pewno nie dotyczą nowych ofert, a ewentualnie tych istniejących, w których edycja nie pomogła. Tak jak pisałam wcześniej, przekazałam już wszystkie informacje do zespołu technicznego i działamy w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A jest może jakiś sposób aby bez klikania w każdą aukcję wyłapać wszystkie te które nie chcą wyświetlać tych fotek?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Z tego co widzę, to tam gdzie problem rzeczywiście istnieje, widać go już na poziomie miniaturki na listingu. Nie trzeba nawet klikać w konkretną ofertę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  co chwilę je komuś podaję, czy Wy pracownicy Allegro i moderatorzy AG macie ze sobą kontakt? Od dwóch dni sprawą zajmuje się mr_oma

Proszę przykład: 11302994467

a tutaj z 10 zdjęć zostało jedno: 11303082867

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Detector1945 Dziękuję, już działam w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
i_Truck
#7 Wielbiciel#

Witam, dodałem dzisiaj plik sprzedaży w formacie csv w celu wystawienia większej ilości aukcji jednocześnie, w momencie kiedy aukcje były już aktywne to zdjęcia produktów nie były widoczne. W instrukcji wystawienia ofert za pomocą pliku csv jest informacja, że zdjęcia do produktów zostaną automatycznie dołączone. Ktoś mi podpowie gdzie popełniłem błąd? Być może jest jakiś czas na dołączenie zdjęć do aukcji, o którym nie wiem? Z góry dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów