anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wygenerowania etykiety i zamówienia kuriera Allegro One

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, do tej pory wszystko działało poprawnie, a od dzisiaj nie mogę zamówić podjazdu kuriera Allegro One (mój kod pocztowy nagle nie jest obsługiwany), mało tego- nie mogę wygenerować etykiety, aby samodzielnie nadać zamówienie na zielony paczkomat Allegro. Co w takiej sytuacji zrobić? Do tej pory wszystko było ok, a teraz nie mogę zrealizować zamówień. Proszę o pomoc w tej sprawie, bo Allegro na razie milczy.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Silver-Art111 

Wg mnie nie da się zrobić nic sensownego. Zmniejszyli obszar i zostawili Cię z tym fantem.

Jeżeli masz gdzieś nie daleko Automat to możesz próbować zmienić dane nadawcy na taki jaki ma ten automat. Będzie to jednak działanie doraźnie. Ważniejsze jednak będzie usunięcie metody z cennika.

oznacz moderatorów

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

Niestety tej metody nie mogę wyrzucić z cennika, gdyż nie da się wyrzucić tylko kuriera Allegro One, trzeba albo mieć wszystko z Allegro delivery, albo nic. Ale jak nie będę miała nic, to nie będę miała SMARtA dla Klientów 😞 bo trzeba mieć włączone Allegro one, aby był SMART.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Silver-Art111 

No właśnie to Ci pisałem. Trzeba usunąć z samego Delivery One Kuriera. One Box ma zostać i wtedy będzie się generował tylko obsługiwany przez UPS/ DPD. Musisz to wywalczyć w wiadomościach do nich.

oznacz moderatorów

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

Nie da się niestety wyrzucić z cennika samego kuriera Allegro One 😞 Proszę o pomoc moderatora w tej sprawie, bo juz pisałam do różnych źródeł Allegro pomoc i albo urywają temat, albo nie odpowiadają

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

Dziewczynki, prośba o usunięcie One Kuriera. @Silver-Art111  nie jest w strefie

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Silver-Art111 Twoja prośba o usunięcie kodu już do nas trafiła i działamy w tej sprawie, także nie musisz już nic więcej zgłaszać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

A czy w takim razie będę mogła nadawać do paczkomatu Allegro One, gdy Klient wybierze taką metodę dostawy? Oczywiście mam na mysli samodzielny podjazd do paczkomatu Allegro i samodzielne wysłanie. Czy etykietę wydrujuję?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Silver-Art111 tak, w tej kwestii nic się nie zmieni. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

Jeszcze takie mam pytanie- czy jest możliwość ewentualnie zamawiania podjazdu kuriera Allegro One za opłatą? Jeśli nie, to czy takie rozwiązanie jest przez Allegro rozpatrywane?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Silver-Art111 nie, nie ma takiej opcji i nie mam informacji aby była planowana w najbliższym czasie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

Ok, w takim razie myślę, że dobrym rozwiązaniem technicznym byłaby możliwość zachowania Allegro One Kurier dla osób w mojej sytuacji- tylko z możliwością własnego nadania na paczkomat Allegro (bez oczywiście możliwości zamawiania podjazdu kuriera). Prosiłabym o zgłoszenie takiej sugestii do odpowiedniego działu. Mnie by takie rozwiązanie urządzało 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Silver-Art111 przekazałam tę sugestię do właściwych rąk, ale nie mogę zagwarantować Ci, że takie rozwiązanie rzeczywiście się pojawi. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Silver-Art111
#7 Wielbiciel#

Do moderatorki Oli- Jeszcze mi takie rozwiązanie przyszło do głowy: nadawanie samodzielnie na paczkomat Allegro One; jako adres nadawcy (czyli mój) wpisać adres, pod którym kiedyś mieściła się firma (aby ewentualne zwroty tam kierować, a mam tam dobre układy, więc nie będzie problemu). Adres ten jest obsługiwany przez Allegro One kurier. Czy to dobre rozwiązanie?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Silver-Art111 

Adres do zwrotów ustawia się osobno. Jeżeli Ci nie przeszkadza to zmień adres wysyłki. Będzie jednak on widoczny dla podjazdów innych kurierów. No chyba że przed generowaniem tylko One będziesz zmieniać.

https://salescenter.allegro.com/orders/settings

zakładka, książka adresowa WzA

oznacz moderatorów