anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień na maila

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

Słuchajcie, mam problem dzisiaj ponieważ nie dochodzą do mnie żadne powiadomienia na maila. Ani o sprzedaży przedmiotów, ani o wypełnionych formularzach. Jest jakiś ogólny problem?

Dodam, że korzystam z Thunderbirda i inne konta jakie on mi obsługuje (np. ze sklepu internetowego czy prywatne) działają normalnie. Problem jest tylko z kontem powiązanym z Allegro.

Mam niby 65 wiadomości i jak kliknę nawet ręcznie "odbierz" to ściąga mi w kółko tylko 1 wiadomość. W dodatku cały czas tą samą 😕

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Napisałem na czacie. Pani, z którą rozmawiałem stwierdziła, że od Allegro wiadomości są prawidłowo wysyłane. Zdziwiło mnie jednak, że w kółko ściągało mi tylko 1 i tę samą wiadomość. Nawet jeśli ściągnąłem ją 10x to i tak w tle widziałem, że pozostało do ściągnięcia cały czas tyle samo (w moim przypadku 67 innych). Nie ważne czy tą wiadomość ściągałem 1 czy 10 razy. Pozostałych było wciąż 67 innych.

Na szczęście już sobie poradziłem. Zalogowałem się na konto z poziomu panelu firmy hostingowej i tam ręcznie, skasowałem tę wiadomość od Allegro, która się ciągle ściągała. Po tej czynności, Thunderbird bez przeszkód zaciągnął pozostałe wiadomości.

Więc jeśli ktoś ma problem jak ja, spróbujcie mojego pomysłu i powinno pomóc.

oznacz moderatorów