anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komentarz, Ocena czegos czego nie powinno sie oceniac.

Mariuszkomar1985
#2 Obserwator#

Witam, jedna kwestia, klient kupuje z czasem wysyłki 7 dni, przesyłke dostaje po 5 dniach, ocenia negatywnie |Zbyt Długi czas Oczekiwania|.

 

Według regulaminu komentarz zgodny?

 

 

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

konto zamknięte
Nie dotyczy

Niestety to jest kupującego subiektywne zdanie, a dopóki allegro na takie byle co pozwala,
to pewnie komentarza nie usuną. Według mnie widział co kupował i ile będzie czekał,
więc nie ma powodu by oceniać coś, co już wie z góry. Ludzie to prostaki, nie przejmuj się 🙂

Odklikaj mu prośbę o usunięcie i napisz widziały gały co brały i ile będą czekały.

oznacz moderatorów

Mariuszkomar1985
#2 Obserwator#

Odnosze wrazenie ze regulamin allegro w zaleznosci kto rozwiazuje sprawe i problem jest rozpatrywany niejednoznacznie.

Regulamin jest jeden i powinien byc jasny i klarowny, niestety allegro, monopolista robi co chce i nie mamy na to wplywu.

Najlepsze jest ze w swojej próżności dodali mozliwosc pisania tak jak tutaj o wszystkim, choc jak czytam juz cenzuruja wypowiedzi takze mozesz pisac wszystko ale jak zle napiszesz to usuniemy hahah

Gratuluje Allegro

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Mariuszkomar1985, nie przejmuj się, tutaj (i wg podejścia allegro) najbardziej cenione są dupolizowskie komentarze wobec kupujących 🙂 zobacz na głównej stronie AG kto ma najwięcej rozwiązań i łapek, Największy Obrońca Kupujących, dupoliz, reszta jest uczciwa i pomaga wszystkim 🙂 wiesz z czego to wynika? z kurczowego trzymania się regulaminu i przepisów, czego nie polecam, bo nic się w życiu nie ugra z nikim 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mariuszkomar1985 W sprawie zgodności komentarza z regulaminem, wyślij do nas proszę wiadomość przez ten formularz.

@konto zamknięte Odniosłam wrażenie, że dwa dni temu zrozumiałeś moją prośbę, ale z tej wypowiedzi wnioskuję, że jednak nie do końca, więc powtórzę. Proszę o zachowanie swojej opinii i oceny na temat innych użytkowników dla siebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ 🤗, high five 🤚 😄
ale forum jest po to, by mówić co się myśli, tak samo jak komentarze na fb 🙂
Powiem ci poprostu szczerze, takie jednostronne dupolizostwo jest niehonorowe.
To jest coś takiego, jak wrzucanie 5zł na WOŚP raz do roku, by się pokazać.
A pozatym napisałem, że póki nie zmieni podejścia, będę mu to wypominał. 😂
Ja nie wiem, ale są tacy, że wolą profesjonalne ale dupolizowskie podejście.... 😐

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Na AG mamy także zasady, które obowiązują wszystkich, również Ciebie. To jak definiujesz zachowania honorowe czy niehonorowe to już Twoja sprawa. Ja po raz trzeci grzecznie proszę o zaprzestanie oceniania tutaj innych użytkowników. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, zauważ, że to tylko tobie przeszkadza, ani @cloudcloud, @nat_not, ani nawet @msniezek dają wolność wypowiedzi i oceniania jak w życiu 🙂 są tacy, że mają wszystko gdzieś i to czy ktoś jest fair czy nie. Ty sprawiedliwie nie podchodzisz, bo nie potrafisz się wypowiedzieć w kwestiach ostatnich zmian na allegro. Nie potrafisz ocenić tych zmian, nieważne czy przyznasz im rację czy nie 🙂 Ola, jesteś moderatorem, jeśli uznajesz, że profesjonalne dupolizostwo jest ważniejsze niż szczerość i ocenianie na tej podstawie innych, to możesz mnie zablokować. Ja ci szczerze mogę wymienić najbardziej sprawiedliwych i szczerych AllegroGadulców 😛

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@konto zamknięte po pierwsze, żadne z nas nie akceptuje zwrotów, które mogą być uznane za wulgarne czy obraźliwe, a takim zwrotem jest na przykład "dupolizostwo" i wszelkie przekształcenia tego słowa. Jako kulturalny chyba człowiek z pewnością jesteś w stanie znaleźć jakiś akceptowalny zamiennik. Po drugie, nikt nie zabrania Ci mieć własnej opinii, ale czym innym jest opinia (wyrażana kulturalnie), a czym innym mówienie nieprawdy, wprowadzanie innych w błąd, np. "tutaj (i wg podejścia allegro) najbardziej cenione są dupolizowskie komentarze wobec kupujących". Rozwiązaniem jest oznaczanie opinii na przykład zwrotem "moim zdaniem".

Wreszcie po trzecie, zupełnie nieakceptowalne i niewybaczalne jest odnoszenie tego rodzaju stwierdzeń do konkretnych osób, innych członków Gadane. W jakikolwiek, choćby najbardziej zawoalowany sposób, w jakiejkolwiek formie. I tutaj nie jestem w stanie wskazać Ci żadnego zamiennika - po prostu przestań to robić.

Wnosisz na Gadane dużą wartość, masz swój styl - doceniamy to i chcielibyśmy, aby tak było dalej 🙂 Prosimy tylko, abyś swoje personalne dyferencje, swary i mniemania zostawił na progu.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@msniezek, Maciuś okeeeej, <high five>
ty to jesteś taki.. no prawdziwy Wujek Admin, który pierwszy rzuci żartem
na przyjęciu, ale kopnie w zadek jak ktoś się do roboty nie chce wziąć 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte właśnie, pytanko odnośnie "rozwiązań" Ja już chyba 3x dostałem powiadomienie, że moja odpowiedź została oznaczona jako "rozwiązanie". Otwieram temat, a tam ktoś inny ma to oznaczone. WTF? Liczba "w punkt" też nie jest ta sama co w profilu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, normalka, też tak mam 🙂 Te powiadomienia z prawej są zwalone poprostu, czasem masz napis o łąpce w górę a patrzysz i brak 😄 Tak naprawdę powiadomienia w ZOBACZ WSZYSTKIE mówią prawdę 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ty patałachu za to jesteś najlepszy w pisaniu tu głupot i wprowadzaniu w błąd pytających.

@_HolaOla_ Zróbcie coś z tym, bo robi się tu syf przez takiego prostaka.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, oj nie bądź taki profesjonalny, nie masz radości z życia wogóle 😄
ej ale prostaka to nie, używajmy tylko określeń które widzimy, nie wymyślaj! 😐
Poprostu weź wyluzuj, bądź profesjonalny ale wyluzowany, jak @cloudcloud 😄

@_HolaOla_ jest spoko, ale czasem też się spina zbytnio, ale to nic, normalne,
dopiero wchodzi w dorosłość 😄 haha, zawsze chciałem to napisać 😄 😂 🤣 😂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Spadaj prowokatorze, kup se dmuchaną lalkę w Erotyce na Allegro i jej przekazuj te swoje "mądrości", ją pouczaj, ode mnie won!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, ja cię nie prowokuję, ale jeśli to zmieni twoje nastawienie, to mogę 😄
Pamiętaj, że takie pisanie mnie bawi najbardziej 😛 z lalką to świetny pomysł! 😂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 znowu idziesz na skróty

trzymaj się przepisów - należy zachować społeczny dystans - @konto zamknięte musi posadzić lalkę przynajmniej 2 metry od siebie bo ją wirusem zarazi

a jak mu lalka przyjedzie z zagranicy to najpierw musi przejść dwutygodniową kwarantannę

i @konto zamknięte  nie zapominaj też o maseczkach

a przed zakupem sprawdź czy lalka nie ma chorób współistniejących bo to zwiększa ryzyko śmierci

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja myślę @REDziu, że lalka jest dorosła i przyjedzie autkiem,
ale damy radę, no worries 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Obecność zarówno Twoja jak i Patryka na AG jest dla nas cenna. Ta wypowiedź Maćka dotyczy wszystkich użytkowników i jako że dokładnie wyjaśniliśmy już kwestię opinii i obrażania innych, zamykamy ten temat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 

Nie panujecie nad tym miejscem, moje wielokrotne zgłoszenia obraźliwych postów niczym nie skutkują, bo dla Was jest cenna obecność tu osoby, która obraża innych od długiego czasu i drwi sobie z Waszych uwag. Efektem jest to, że i mi nerwy już puszczają, choć staram się jak mogę. To w sumie Wasza wina.

oznacz moderatorów