anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Push, brak mailów, brak usuwania rabatów

pikabuka-shop
#7 Wielbiciel#

Cześć!

Zauważyłam ze od piątku mam znaczny spad sprzedaży (x10), dodatkowo nie mogę usuwać zestawy i rabaty za kilka sztuk. Nowe się tworza, ale stare nie daje się usunąć. Dostaje komunikat: Usługa jest tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie później.

Tez od wieczora czwartku nie mam powiadomień Push na appce Allegro (mam stare konto kupujące). Appka jest na iOS. Zawsze dostaje kilka powiadomień w ciągu dnia i większość z nich ma moja reklamę, bo jestem w swojej grupie docelowej.

Wizyty na stronie niby są, ale bezskuteczne. Dodatkowo sklep nie pokazuje żadnych ofert kiedy jest włączony język angielski lub ukraiński.

Bardzo mnie ta sytuacja niepokoi. Pisałam do Support, ograniczeń/blokad na koncie nie ma. Ale może jest cos złe o czym nie wiem i co trzeba poprawić. ((

Czy ma ktoś podobne problemy teraz czy to tylko u mnie?

Moderatorow tez oznaczam, moze uda sie to jakos rozwiazac. 😄

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pikabuka-shop Proszę, dodaj zrzut ekranu z widocznym komunikatem o błędzie, jaki Ci się pojawia podczas próby usunięcia rabatów. Zrzut powinien obejmować cały ekran, wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. 

Jeśli chodzi o kwestię powiadomień z innego konta, muszę Cię poprosić o napisanie z jego poziomu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów