anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wiadomości typu: Twoja oferta została wystawiona.

7YP6K
#13 Ambasador#

Czy ktoś dostaje wiadomości o wystawieniu oferty?

Tu https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia nie było nic ruszane, a ostatnie wiadomości tego typu mam z 6 sierpnia.

Dział techniczny od 20.08 milczy.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dział techniczny to sobie jak zwykle kpiny robi. Zgłaszałam to prawie zaraz jak popsuli. Dziewczyny chyba z dobę szukały odpowiedzi i nic. Aż znalazłam odpowiedź sama. Dostajesz maile pt "sprawdziliśmy Twoje oferty". Wejdź w takiego, w środku znajdziesz ankietę. Z niej dowiesz się o co chodzi. W skrócie ograniczają liczbę wysłanych maili i zamiast tych o wystawieniu wysyłają o sprawdzeniu. Oczywiście jak zwykle wszystko spiepr...yli. Jak np wznowię 300-400 ofert naraz to dostaje maila o sprawdzeniu jakichś 160, nawet nie pisze których dokładnie. I ani słowa o reszcie.... I co ja mam niby z tego maila wywnioskować, wznawiałam 400, sprawdzili 160, brakuje 240, nawet nie wiem których... Używałam autowznawiania to musieli je popsuć i wznawiać sprzedane egzemplarze. Tydzień siedziałam i wyłączałam autowznawianie to musieli popsuć i nie wiem  co jest wznowione. Te oferty niby są aktywne. Ale nie wskakują do nowych dziwnych zakładek typu "sprawdzane" czy "odrzucone". Jak którejś nie wznowią to skąd mam to wiedzieć....???

Standardowo po mojej informacji o ankiecie tamten temat się urwał. A te maile są potrzebne....

oznacz moderatorów