anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co jest z tym czasem wysyłki?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Mam produkt z czasem wysyłki 2 dni. Kupujący dokonuje zakupu dzisiaj 22:42 a w informacji o zamówieniu "czas na wysłanie do śr., 7 lut 2024, 23:59"

Co to za aberracja czasowa?! Nie po to ustawiam dwa dni by wysyłać w jeden dzień, skoro ustawiłem 2 dni to widocznie ku temu miałem powód. Dlaczego zatem Allegro wyświetla takie głupoty?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep To jest proponowany czas wysyłki towary, aby dotarł zgodnie z obecnie przewidywanym czasem dostawy. Tak naprawdę masz czas na wysyłkę zgodnie z deklaracją. Jeśli nie chcesz, aby przewidywany czas dostawy był skracany, nie wysyłaj przesyłek w krótszym czasie niż wskazuje Twoja deklaracja. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie powinniście ingerować w czas nadania podawany przez sprzedawcę . Sprzedawca czasem musi zmienić swój czas wysyłki z różnych powodów i nie można podpierać się statystycznym czasem wysyłki. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Nie ingerujemy w czas nadawania. Jest to tylko sugerowany czas, aby spełnić przewidywany czas dostawy - a ten jest obliczany na podstawie historycznych wysyłek oraz dostaw. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Wyświetlacie przewidywany czas, żeby zamówienie dotarło w przewidywanym czasie.

Dlaczego nie wyświetlacie czasu deklarowanego przez sprzedawcę tylko bajki z prognoz? Prognoza to przywidywanie z jakimś tam prawdopodobieństwem tego, że zamówienie zostanie wysłane.

Mnie (i zapewne wielu innych sprzedawców) interesuje czas do kiedy wysłać zamówienie, żeby było liczone jako wysłane "w terminie".

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Dlatego też napisałam, abyś wysyłał paczki zgodnie z deklaracją, a nie wcześniej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów