anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co się dzieje w In Post?

eveeanime
#12 Orędownik#

wczoraj koło 20 tej wysyłałem 4 paczki paczkomatem. Dzisiaj widzę ,że odebrane z paczkomatu są 2. Dzwonię do In post o 19 tej  ..automat ..podaj ostatnie 4 cyfry nr przesyłki.   i informacja ,że nadana wczoraj w paczkomacie....serio? tyle to i ja wiem.. co dalej??? czy mam składać reklamacje do Allegro? smart  wysyłam z Allegro?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jaki sens mają programy "szybko szybko "  nie uczestniczę..ale sie zastanawiałem

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime W programie AlleProgres (następcy Programu Szybkich Wysyłek) brane są pod uwagę szybkie wysyłki, czyli jaki procent przesyłek w danym miesiącu nadawany jest w tym samym dniu, w którym kupujący złożył zamówienie. 

Jeśli chcesz uzyskać szczegóły dotyczące paczek, to napisz na pomoc@inpost.pl i podaj numery nieodebranych przez kuriera przesyłek. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

robić progres skoro paczki nie sa odbierane  przez 24 h ?????

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime W tej sprawie skontaktuj się z InPost. Powinni wyjaśnić to z kurierem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

nie mam umowy z in post  mam umowe z Allegro  to 1   a drugie  to okazuje sie ,że jednak paczki zostały odebrane i tylko w systemie tego nie widać. po napisaniu tego postu zmienił sie status przesyłek na "przyjete w oddziale in post  ""  ale sami powiedzcie czy to nie irytujace?

pozdrawiam 😥

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@eveeanime jak chcesz robić progres to trzeba paczki umieszczać w paczkomacie do godziny granicznej https://inpost.pl/godziny-odbiorow czyli zamówienie po północy, umieszczone w paczkomacie do godziny granicznej i wyciągnięte tego samego dnia 🙂  Jak umieszczasz o 20 to zapomnij o statystykach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

wiem o tym doskonale.rzecz w tym,że wysłane paczki wieczorem a odebrane nastepnego dnia wieczorem.Nie jestem w tym programie   ale gdybym był i wysłałbym do godziny granicznej (u mnie 16) to i tak bym się nie załapał .Dlatego dla mnie ten program jest bez sensu.pozdrawiam

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Pełna zgoda.

[edytowano]

oznacz moderatorów