anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się stało z markami w parametrach?

logario_ig
#12 Orędownik#

Co się stało z listami marek w parametrach? Zniknęła np. marka Bigjigs Toys. Nie ma jej na listach parametrów. Nie można jej wybrać przez API. Próba zmiany przez API np. ilości towaru kończy się błędem, że marka jest parametrem obowiązkowym. Na 100% była podana - sprawdzamy - nie ma jej, puste pole. Nie można wybrać z listy bo jej nie ma. Można tylko wybrać "inna" i wpisać ręcznie. W ogóle listy marek jakby się poskracały o 90%.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig Dowiem się, dlaczego tak się stało w zespole odpowiedzialnym za parametry i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę informacje w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ I co? Wiadomo już coś?

 

Codziennie wyłapuję po kilkadziesiąt uszkodzonych ofert z pustym polem marka. Muszę wpisywać markę ręcznie (inna + nazwa własna) bo marka z listy zniknęła. Potem będę musiała znowu te wszystkie oferty naprawiać, gdy marka wróci na listę? Czy to już tak zostanie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig Niestety nie mam żadnych wieści w tej sprawie, ale przypomnę się z tematem i jak tylko czegoś się dowiem, wrócę tutaj do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

majstruj_pl
#8 Zapaleniec#

Czy lista marek w listach nie mogła by być "globalna" dla wszystkich kategorii w całym Waszym katalogu?? Ja mam do edycji 600 ofert z tym samym problemem, a za jakiś czas pewnie będę musiał poprawiać jeszcze raz.  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig @majstruj_pl Czy moglibyście wskazać mi jeszcze konkretne numery ofert, w których musicie edytować to pole? Bardzo mi się to przyda w ustaleniu przyczyny tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ np. 10711599780, 10695134622, 9236369866. Do nie dawna była tam marka Bigjigs Toys. Teraz pole jest puste i nie ma jej na liście marek. Ale za to są teraz do wyboru takie marki jak SEAT, Brother, Microsoft, AEG czy Acer których wcześniej raczej nie było.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@logario_ig Dzięki, sprawdzamy już przyczynę i szukamy rozwiązania tej sytuacji. Gdy tylko będę miała dla Ciebie informacje, wrócę tutaj ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

U nas również wyskoczyła informacja że mamy uzupełnić parametry obowiązkowe (producent) w kilku ofertach.

Co ciekawe na naszym drugim koncie gdzie wystawiamy przedmioty jako producent w strefie marek allegro również doszło do takiej sytuacji, aczkolwiek tylko w jednej Kategorii. W tym przypadku zgłosiłem sprawę do naszego opiekuna allegro.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtkosmetyki_pl  Weryfikujemy tę sytuację, ale bardzo przydadzą nam się numery konkretnych ofert, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

Jeżeli chodzi o oferty z naszego oficjalnego sklepu w strefie marek to: 9168620486, 9168386132, 10805798332

A ze standardowego konta chodzi o oferty: 11921382080, 11743183567, 11743186181, 11743185785, 11743185610, 11743185423, 12008815094, 12008814935, 11921307063, 11921318156
Tutaj w większości ofert poprawiłem to ręcznie aczkolwiek tylko jako "inna" wprowadzając nazwę ręcznie ponieważ producenci zniknęli z listy wyboru.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtkosmetyki_pl Dziękuję, ta informacja bardzo nam się przyda. Gdy tylko dostanę odpowiedź w tej sprawie, wrócę do Was z informacjami.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@_HolaOla_ 

Ola problem się zrobił chyba większy bo ja mam wybuch bardzo nietypowy.

W kategorii ID: 314533, parametr Marka ID parametru 248811 zamiast "inny", "inna" jak to było nie pamiętam (opcjonalny do wpisania własnej marki) wyświetla się "Zygmunt Wachowiak Zakład Rzemieślniczy". Po wybraniu tej marki można wpisać własną :).  Pan Zygmunt w mojej branży się sławny stanie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas Dzięki piękne za info, przekazałam to już również do sprawdzenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów