anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co się stanie ?

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  trochę jestem rozkojarzony , Klient zwrócił 2 z 3 produktów / norma / zwróciłem wpłatę za 2 , ale co się przegrzało i wniosek o zwrot prowizji złożyłem na 3 .... głowy mi chyba nie urwiecie ?

Wniosek oczywicie zawisł bo brak zwrotu na 3 sztukę .

zombie-bez-glowy.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria wniosek zostanie odrzucony lub poprosimy Cię o dosłanie potwierdzenia zwrotu dla 3 produktu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  zwrotu za 3 sztukę nie będzie bo klient zwrócił 2 , cóż gapowe się płaci 🤔

....ale głowa zostanie na swoim miejscu ?😏

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria  A dopiero była bardzo emocjonalna dyskusja że klient powinien zwrócić wszystko, zestaw to zestaw, klient ukradł, zagarnął jedną sztukę, ukarać klienta itp...

No i co???

Tylko czynny żal może zmazać twoją winę, wpłać jakąś darowiznę na Allegro, będziesz rozgrzeszony....😁

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. w opisanym przypadku nie było zestawu , ot.... klasyczny i jakże wymowny zwrot 2 sztuk z zakupionych 3 .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ no co Wy  ,piszę z pomocą bo mi teraz za dużo oddali i  rebusy mi wyskakują do rozwiązania , już piąty i nie mogę przesć dalej , nie lubię rebusów 😢

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

poszło , niecierrrpię rebusów 🤒

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Ocalejesz, bo dział urywania głów sprzedawcom ma właśnie sjesting połączony z leżingiem....

aaalew.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#11 Animator#

trza się odwołać od decyzji, odwołanie zostanie zapewne odrzucone i wtedy dopiero możesz łaskawie napisać, że chodziło o 2 sztuki.. raczej powinni zwrócić.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mdrogeria a nie masz możliwości anulowania złożonego wniosku??

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 jest , ale nie wiem co dalej , pierwszy taki przypadek od lat , aaa ... niech se wisi o parę groszy nie będę robił rabanu

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Jeśli te parę groszy nie czyni różnicy to sprawdź czy po anulowaniu wniosku będziesz mógł ponownie go złożyć?  Sam byłem tego ciekaw..... 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria wniosek zostanie odrzucony, nie spodziewaj się jego automatycznej korekty do stanu, który zna allegro

przecież serwis sam sobie nie będzie szkodził 😉

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

@mdrogeria  rób raban nawet o grosza, będą mieli mniej kasy na campus.

oznacz moderatorów