anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co zrobić żeby moja oferta trafiła do ofert na Dzien Babci?

22giga
#7 Wielbiciel#

Dziś na aplikacji Allegro zauważyłam, że na głównej stronie pojawiły się oferty w kategorii Dzień Babci. Co zrobić, żeby moje oferty też się tam wyświetlały?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dokładnie przejrzyj regulamin tej usługi i zobacz czy Ci się to opłaci.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@22giga Podaj proszę linki lub numery swoich ofert, które chciałabyś dodać do tej puli. Przekażę je do zespołu, który podejmuje decyzje w tej sprawie. Jeśli zostaną zaakceptowane, będą tam dostępne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

22giga
#7 Wielbiciel#

Czy zakwalifikowanie ofert do tej kategorii związane jest z dodatkowymi opłatami?

I jeszcze jedno. Moja oferta

nr: 13120835716 została przeniesiona do kategorii Allegro - Kolekcje i sztuka - Rękodzieło - Decoupage - Przedmioty do ozdabiania.
Jak niby klient ma szybciej znaleźć drzewko szczęścia w tej kategorii niż w tej co ja wybrałam? Drzewka szczęścia to nie decoupage- decoupage to przedmioty do ozdabiania. A moje drzewko jest gotową dekoracją.
Proszę o ponowne przeniesienie oferty do kategorii:

Bo ja już tego nie mogę zrobić.

Pozdrawiam

22giga

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@22giga Przepraszam, że musiałaś długo czekać na odpowiedź. Oferty dostępne pod banerem informującym o dniach babci i dziadka są dobierane automatycznie przez algorytm. Sprzedający, którym zależy na tym, by ich oferty również znalazły się w tej puli, mogą się do nas zgłosić, pisząc na adres: reklama@allegro.pl. Przedstawiana jest wówczas indywidualna wycena, jeśli oferty przejdą weryfikację.

Oferta 13120835716 znajduje się już we właściwej kategorii.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów